briu

Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Artist Professional Colorcreme

Artist Professional Colorcreme
2021. október 2.

A BABY PEACH árnyalatot próbáltam belőle. Ombréra blansolt hajam van aminek a szőkített része világos rézvörösre van festve. Mivel ezek a világos vörösek nagyon hamar kifakulnak ezért két festés között színező pakolás/krémet szoktam használni. Nagyon sok mindent próbáltam, főleg fodrász kellékesben kapható termékeket. A legjobb minőségű a Revlon Nutri Color volt, de elég borsos az ára és rézvörösben csak két árnyalat van, mindkettő kicsit pirosas.
A Yunsey Color Mask is elég jó, ár/értek arányban meg főleg, de nekik inkább a sárgás, narancsos árnyalatok találhatóak a kínálatukban. Szerettem volna modernebb vagy rose gold árnyalattal is kísérletezni így jutottam el a Crazy Color-hoz ami a legkevésbé látványos és tartós azok közül amiket próbáltam. Ezt az Artist színezőt próbaképpen kaptam le a Müllerben a polcról. Pozitív csalódás volt, azt hittem majd valami halvány púder, barack árnyalatot fogok kapni, ehelyett őrült intenzív a színe, nem csak a teljesen szőke részeket fogja be hanem mindent, szó szerint kesztyű nélkül ne használjátok! Felvitelnél ha puderes árnyalatot szeretnél mindenképp hígitani kell balzsammal, legalább 50-50%-ban. Nagyon tartós 2-3 mosásig tényleg ott maradt a hajon csak folyamatosan halványul, a többi színező minden mosás után fel kellet tennem. A baby peach színező inkább pink és korall közötti élénk barackszín, nem az a vattacukros árnyalat. Úgy érdemes felvinni mint egy hajfestéket tincsenként mert nagyon intenzíven színez, akár foltokat is tudsz csinálni a hajaban ha csak úgy balzsamként rádobod mosás után mint ahogy én csináltam először. Nekem nagyon tetszik a színe, a tartóssága és az ára is, ezért most ez a befutó színező nálam.

Sleek Arcpír

Sleek Arcpír
2018. február 16.

A Rose Gold színkombináció egyszerűen szuper, majdnem mindenkinek jól áll, nincs mit ezen tovább ragozni ha mindig szerettél volna egy rózsaszínes pirosítót, arany fénnyel ezt vedd meg, már csak az ár/érték arány miatt is! ;)

Tényleg nagyon pigmentált (talán még egy kicsit sötétebb is mint kellene), de sajna nem annyira tartós mint az sokan állítják ezért levonok egy pontot.

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2018. február 16.

Netes vélemények miatt mertem megvenni és nem csalódtam. A pilláim látványosan hosszabbak és teltebbek lettek, én csak egy réteget használom, nekem nem pereg le vagy maszatolódik el napközben. Eleinte tényleg kicsit sok festék van a spirálon és igaz, hogy a kefe nagyon nagy, de ezt egy-két használat után lehet "kezelni". Nálam most ez a tuti befutó, lecseréltem rá az évek óta bevált Max Factoros spirálomat.

1 smink