briu

Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Sleek Arcpír

Sleek Arcpír
2018. február 16.

A Rose Gold színkombináció egyszerűen szuper, majdnem mindenkinek jól áll, nincs mit ezen tovább ragozni ha mindig szerettél volna egy rózsaszínes pirosítót, arany fénnyel ezt vedd meg, már csak az ár/érték arány miatt is! ;)

Tényleg nagyon pigmentált (talán még egy kicsit sötétebb is mint kellene), de sajna nem annyira tartós mint az sokan állítják ezért levonok egy pontot.

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2018. február 16.

Netes vélemények miatt mertem megvenni és nem csalódtam. A pilláim látványosan hosszabbak és teltebbek lettek, én csak egy réteget használom, nekem nem pereg le vagy maszatolódik el napközben. Eleinte tényleg kicsit sok festék van a spirálon és igaz, hogy a kefe nagyon nagy, de ezt egy-két használat után lehet "kezelni". Nálam most ez a tuti befutó, lecseréltem rá az évek óta bevált Max Factoros spirálomat.

Estée Lauder Matte Perfecting Primer

Estée Lauder Matte Perfecting Primer
2018. február 16.

Nekem, nem olajos a bőröm még csak nem is kombinált, nálam szépen működik megtartja az alapozót, pirosítót stb, Hidratálókrém fölé használom, önmagában alapozó nélkül viszont nem igazán látom a kiegyenlítő hatást. Szerintem megleszek nélküle is . . .

1 smink