briw

Regisztráció dátuma: 2015. március 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. március 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Bourjois Le Petit Strober

Bourjois Le Petit Strober
2018. május 11.

Nem volt kint belőle teszter, ezért vakon hoztam el, de hát olyan szép a csomagolása... :)
Elég erős parfümös illata van, ez mondjuk sokakat zavarhat. Van benne valamennyi glitter, de meglepő módon nem zavar, pedig általában nem szeretem az ilyen highlightereket. Viszont nagyon szépen fent marad egész nap, és nem mászik el a glitter sem, nekem féláron megérte, tuti sokat fogom használni.

Revlon Ultra HD Matte Lipcolor

Revlon Ultra HD Matte Lipcolor
2017. március 26.

Több negatív vélemény ellenére sem bírtam, ki és megvettem a sötétebb rózsaszínt. Szerencsére nem bántam meg, sőt, nagy kedvenc lett. Kicsit lilásabb felkenve, de nem szárít, kellemes viselni, egyenletes és viszonylag tartós is. Evés-ivás után az ajkak belső felén kopik egy kicsit. Az applikátor lehetne kisebb vagy vékonyabb végű, de pár használat után már ez sem probléma. Az illata tényleg erős, felkenés után rövid ideig érzem, de nekem nagyon tetszik.

Yves Rocher Comme Une Evidence Parfüm Testápoló

Yves Rocher Comme Une Evidence Parfüm Testápoló
2016. október 26.

Szülinapi ajándékként vettem át, és tulajdonképpen nagyon jó, hozza a szokásos minőséget. Nagyon szeretem a márka testápolóit, gyorsan beszívódnak, nem ragacsosak, ennek viszont túl erős az illata, nekem túl gyöngyvirágos, ezért nem használom annyit, pedig nagyon jó.