brizsitke

Regisztráció dátuma: 2012. május 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. május 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Babé Csecsemősampon Koszmó Ellen

Babé Csecsemősampon Koszmó Ellen
2015. február 6.

A koszmó minket is utolért...tulajdonképpen nem meglepő a lányom hajmennyiségének tükrében. Szóval az olajozas nem vált be, így maradt ez mint megoldás. Szerencsére nálunk hatott, egész szépen helyrerakta 1 hét alatt napi szintű használattal. Most heti 2X karbantartás végett használjuk. Amiért nem jár 5 csillag az az ár/mennyiség, mert én ki se merem próbálni a hajamra mert elmenne rá a fél flakon. Az enyémnek a csomagolása is kicsit más, lehet kisebb is lett.

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2015. február 5.

Mar a harmadik tubussal hasznaljuk el kislanyom furdetesere...de en nem vagyok maradektalanul elegedett. Lehet nem ez a ludas, hanem maga a viz, mi ugyanis naponta furdetunk az esti rutin kialakitasa miatt vegzunk. Izzadni nem izzad, es bar nyakig szaros tud lenni az szent, es nem art azt sem lemosni, node a lenyeg h a egyket ponton a bore bizony szaraz. Elegge. Mi a vizben felolvasztjuk modszerrel furdetunk, elotte olajjal van masszazs igy testre ezt mar nem kenem. 3 csillagnak tobbet nem erdemel.

La Roche-Posay Fiziológiás Micellás Szerkezetű Arctisztító

La Roche-Posay Fiziológiás Micellás Szerkezetű Arctisztító
2015. január 29.

Miota egy kisbabaval bovult a csaladunk, azota ertekelem igazan a gyors megoldasokat. Bar hiaba vagyok nagy kences, egyszeruen az elet atalakulasaval, nincs idom se, es kedvem se sokat szoszolni a furdoben estenkent (inkabb alszom na:), igy elhataroztam hamar az elet azon szakaszaban vagyok ami tenyleg megviseli az arcbort (oooh az egyetemi ejszakai tanulasok, meg bulik sehol nincsenek ehhez kepest) igy lecserelek mindent, gyors es hatekony minosegi, apolo termekekre. Nem baj ha draga, de feleljen meg a kriteriumoknak. Ennek jegyeben vettem meg ezt a karacsonyi szettet, h legyen egy apolo szempillaspiralom, es egy villamgyors sminklemosom. Na ez ennek a kriteriumnak mar nem felel meg. Sajnos. A sajat szempillaspiraljaval meggyulik a baja, nemhogy egy vizallo tussal..
Viszont olyan szep lett tole a borom, h nem is ertem. Illata nem erdekel, nem fogy gyorsan, es ezek szerint a borom szereti.
Aki valoban hatasos micivizet szeretne annak bioderma. Meg messze van az elfogyastol, a vegefele eldontom erdemese ujra beruhazni ra. Egyelore 4eske.