brondegirl

Regisztráció dátuma: 2016. július 13.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. július 13.
Bőrprobléma: -

Lancôme La Vie Est Belle L'éclat EDP

Lancôme La Vie Est Belle L'éclat EDP
2018. március 3.

A Florale verziója nagy kedvencem, már elég régóta használom. Nemrég kaptam egy mintát a L'Éclat-ból. Mikor megjelent a piacon a LVEB, mindenkin azt éreztem, tömegillat lett, így nem is vásároltam meg. Mikor megjelent a Florale verzió, abban is az tetszett meg, hogy a bőrömön teljesen más illat volt mint előző társa, és ez elmondható a L'Éclat esetében is, nem érzek sok hasonlóságot a többi verzió és eközött (legalábbis magamon). Pont a kedvenc összetevőim találhatóak meg benne, egyből megfogott. Nagyon nőies, tartós, elegáns, de simán magamra fújom farmer-felső kombóhoz is. Úgy érzem (sajnos), hogyha elfogy a Florale-om, ezt kell megvásárolnom teljes kiszerelésben..:) Úgy tűnik nem tudok "szabadulni" a LVEB vonzásából.:)

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2018. március 3.

10-es árnyalatban vásároltam meg a nagyon sok jó vélemény hatására. Én a szemem alá használom a karikák eltüntetésére, és világosításra. Azelőtt a Catrice liquid camouflage korrektorát használtam. Azt kell hogy mondjam, valóban egy jó korrektorról van szó, jó a színe, nem ül bele a mimikai ráncaimba, viszont nekem a Catrice továbbra is jobban a szívemhez nőtt. Valahogy annak krémesebb az állaga, tartósabb és szebben mutat a bőrömön, és olcsóbb is. Szerintem maradok annál, de ez sem egy rossz választás.

Imperity Golden Crystal Serum

Imperity Golden Crystal Serum
2018. március 3.

Hajmosás után szoktam használni a hajvégeimre, valamint hajszárítás után szárazon is bekenem. Nem nehezíti el, és nem zsírosítja a hajam. A végeredmény nagyon fényes, selymes, egészséges haj. Egy héten többször is használom, és már jó ideje megvan nem akar elfogyni szerencsére :) pedig nagyon dús, és hosszú hajam van. 5*