Brunettee

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 8 vétel
Megnézem

John Frieda Frizz Ease Wunder-Kur Hajpakolás

John Frieda Frizz Ease Wunder-Kur Hajpakolás
2022. január 26.

Kis kiszerelésben próbáltam, illetve a balzsamját használom. Szerintem fantasztikus. A nyáron valamiért félre tettem, nem voltam vele elégedett, aztán decemberben előkerült megint. És azóta oda vagyok meg vissza. Csodásan puha lesz tőle a hajam, jól kezelhető, fényes. A hajvégekre azért teszek olajat, de ettől függetlenül jól kordában tartja a hajamat. Én az illatát is szeretem, nem túl tolakodó, viszont tartós.

Revox Daily Sun Shield

Revox Daily Sun Shield
2022. január 13.

Igen, igen, igen! Némi fenntartással vettem meg a drogériában ezt a fényvédőt, de töredelmesen elnézést kell kérjek ezért. Amiért szeretem: kellemes az állaga, bármit kenek alá nem kukacoskodik, megfelelően hidratál, nem csillogok tőle a nap végére, nem hagy semmilyen nyomot maga után. Szóval elég hosszú a pozitívumok listája. Ami engem iszonyatosan zavar, az az "illata". Már bocsánat, de az elején szó szerint büdösnek éreztem, ez szerencsére később javult, de akkor se szeretem. Az, hogy 30 ml és ehhez képest mennyibe kerül, megint vitatható. Ahogy nézem, valamivel több, mint egy hónapot bír ki nálam (csak arcra használom, máshova nem). Ez éppen határeset, de nyáron valószínűleg jobban fog fognyi. Úgyhogy szuper lenne egy nagyobb kiszerelés, de hajlandó vagyok kompromisszumot kötni, mert tényleg jó.

Barnängen Oil Intense Shower Cream Krémtusfürdő

Barnängen Oil Intense Shower Cream Krémtusfürdő
2022. január 13.

Szintén boxban jutottam hozzá, korábban nem használtam még a márkától semmit. A tusfürdő sűrű, krémes, jó illata van. A tubusból nekem egy élet kiimádkozni, nem túl szerencsés ez a flakon. A beltartalom viszont kifejezetten jó. Nem száraz sehol a bőröm, ahol egyébként télen az szokott lenni. Mivel máson nem változtattam, így biztosan a tusfürdő segített ebben. Sokáig elég, és irritációt sem tapasztaltam, így elképzelhető, hogy a következő téli szezonra is beszerzek egyet.