Brunettee

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Lush New Szilárd Sampon

Lush New Szilárd Sampon
2020. március 20.

A hajammal kapcsolatban szeretem megválogatni, mit teszek rá, illetve mi az, amit szeret. Jól bevált samponom van 2 éve, amit semmi pénzért nem cserélnék le, de kíváncsi voltam, mit tudhat egy ilyen szilárd sampon. Kis kergetés után sikerült is szereznem egyet. Még csak egy hajmosáson vagyok túl vele, de az abszolút pozitív dolog, hogy az amúgy a 3 napon már száraz sampont igénylő hajam még vállalható, simán ki tudom engedni. Nyilván a hajhullásra gyakorolt hatásáról nem tudok még nyilatkozni, a másik samponomhoz képest nem lett rosszabb a helyzet (teljesen normális a hajhullásom, vagy hívjuk bárhogy, azt hagyom el, amit kell). Csak a fejbőrömet és a hajtöveket mosom vele, a hosszát célzottan soha, így azt nem szárította vagy gubancolta. A másik samponom után felüdülés az illata, az is tetszik. Azért 4 csillag, mert tényleg friss az élmény, néhány hét múlva simán felpontozom 5-re, ha ugyan ezeket tapasztalom :)

Babylove Sensitive Sonnencreme Ohne Alkohol

Babylove Sensitive Sonnencreme Ohne Alkohol
2020. március 6.

Imádom. Nyilván így télen teljesen máshogy viselkedik, mint nyáron a 40 fokban, de jelenleg nagyon kedvelem. Nem volt kis feladat megtalálni, de sikerült, és mérhetetlenül boldog vagyok. Szerintem jól viselkedik, hagy egy pici fehér réteget, de az is hamar eltűnik. Nem ragad, vagy nem vettem még észre. Meglepően matt hatása van, nem lesz tőle diszkógömb az arcom, se reggel, se a nap folyamán. Nem zsírosít, ezért hálás vagyok. Na meg persze azért is, mert nem volt egyszerű megtalálni, de az összetevői megszólalásig hasonlítanak a korábbi fényvédőmre, amit egy darabig lehetetlen volt beszerezni. Kedvező az ára, szerintem megéri kipróbálni.

Balea Tisztító Arcmaszk Cinkkel

Balea Tisztító Arcmaszk Cinkkel
2020. február 25.

Csak a problémás területekre használom (az orrom és környéke, néha a homlokom), általában egy héten egyszer, vagy két hetente. Nagyjából 10 percig hagyom fent, mert ezután már húzza a bőröm, nem kellemes. Amúgy nagyon szeretem, szépen tisztít és mattit, ennyi nekem bőven elég.