Brunettee

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Revox Just Peptides 10% Arcszérum

Revox Just Peptides 10% Arcszérum
2021. január 21.

Január elején vettem, merő kíváncsiságból. Jókat olvastam róla, és szerettem volna kipróbálni egy ilyen szérumot. Először este használtam, reggelre puha arcbőrrel ébredtem. Nem veszett össze a többi arcápolómmal. Aztán elkezdtem reggel használni, valószínűleg ott lesz a végleges helye is. Meglepően jól teljesített, tudtam rá sminkelni, a helyén maradt minden, gondot nem okozott. Nyilván hatását most még nem fogom látni, majd talán évek múlva, de neked eddig bevált, szeretem.

NYX Born To Glow Liquid Illuminator

NYX Born To Glow Liquid Illuminator
2021. január 21.

Nem tudom hova tegyem ezt a terméket. Az adventi kalendáriumban mindkét változat benne volt. A barnás nekem túl sötét, a rózsaszín színben tökéletes. Viszont egyszerűen nem működik rajtam. Lehet, hogy nem vagyok hozzászokva a light-os highlighterekhez, de azért mégis csak kéne lássak belőle valamit magamon a délelőtt folyamán mondjuk. De sajnos nem. Jelenleg a cél elhasználgatni ezt a kettőt. Most még azt mondom, hogy nem venném újra, de vannak vele még ötleteim, úgyhogy kap egy erős hármast, a többit pedig majd meglátjuk.

Colourpop Baby Got Peach Eyeshadow Palette

Colourpop Baby Got Peach Eyeshadow Palette
2021. január 19.

Most látom, hogy nem véleményeztem még őt sem. Nagyon szeretem, nekem igazi nyári színek vannak benne. Könnyű vele dolgozni, nem porol, alappal pedig egész nap tart. A glitter nálam külön kedvenc, bár csak óvatosan használom, de annyira különleges és szép, hogy csak na. Korrekt az ára, és hát a minősége is jó.