Brunettee

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel
2019. október 15.

Be kell vallanom, ritkán használtam eddig bármilyen színezett krémet, alapozót, vagy úgy bármit az arcomra. Néhány sikeretlen próbálkozás után az alapozót elhagytam, váltottam BB krémre, de végül azt is hanyagoltam. Viszont idén tavasszal úgy döntöttem, mégis szeretnék valamit. Nem voltak nagy elvárásaim, bőven elégnek gondoltam egy BB/CC krémet. Így kötöttem ki ennél a krémnél. Nem egyenletes az arcbőröm színe (vitiligo miatt), úgyhogy ennek fényében a tapasztalatok: jól egységesít (már ahol még az eredeti színem van, a foltokat nem fedi el, sőt), nem üt el az alap színemtől, tudok alá fényvédőt és hidratálót is felvinni - itt kicsit ügyeskedni kell, ha túl sokat viszek fel belőle, akkor simán le tudom morzsolni -, egész nap a helyén marad, elviseli a púdert és minden egyebet. Nem próbáltam ecsettel vagy szivaccsal, szintén az ujjaimmal oszlatom el. Én maximálisan elégedett vagyok vele.

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2019. október 15.

Glamour napokon csaptam le rá. Első körben alapozót kerestem, a ritka alkalmakra, amikor olyan sminket készítek, ami elviselné az alapozót. Ráadásul egy másik márkától van CC krémem (amit véleményeztem, és nagyon szeretek). Aztán úgy hozta a sors, hogy elcsábultam és őt vettem le a polcról. A legvilágosabb árnyalatot választottam, Aztán jól meglepődtem. A másikhoz képest ez púderes, kellemes érzés viselni és van fedése. A másikkal szemben (ami inkább csak egységesít) ez valóban elfedi a hibákat, és ez nekem bőven elég. Pozitív meglepetés volt. Egyelőre nem okozott pattanásokat, és még hidratálóval sem tudom, hogy jönnek ki, úgyhogy csak ezért adok 4 csillagot. Amint bejön a hidegebb idő, és tesztelem azzal is, jövök frissíteni.

Schauma Nature Moments Kókuszvíz és Lótuszvirág Sampon

Schauma Nature Moments Kókuszvíz és Lótuszvirág Sampon
2019. október 11.

Nem. Ez az egyetlen szó, ami eszembe jut erről a samponról. Már több mint egy éve mást használok, de azért előtte kitartóan próbálkoztam vele is. Az én hajam nem szerette, hamar zsírosodott, és abszolút nem volt az igazi.