Brunooka

Regisztráció dátuma: 2015. február 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Yves Rocher Piros Alma Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Piros Alma Hab- és Tusfürdő
2018. december 24.

Az idei téli kollekcióból a kedvenc illatom! Simán veri a body shop kollekcióját. Zuhanyzás közben teljesen belepi a fürdőszobát, finom, édes alma illata van, mégsem tolakodó.

The Body Shop Berry Bon Bon Tusfürdő

The Body Shop Berry Bon Bon Tusfürdő
2018. december 24.

Az idei kollekcióból csak ez az illat tetszett, de ez nagyon! Nem mondom, hogy puha lesz a bőröm és nem szárad ki, de az illat kárpótol! Hidratálásnak egyébként is testápolót használ az ember!

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő
2018. október 31.

Hát.. volt már pár Dove tusfürdőm, leginkább ajándékba kaptam mindegyiket, elvből nem vásárlok állatokon tesztelős termékeket. Ez az illat tömény, nem tudom mihez hasonlítani. Minden Dove terméknek van egy jellegzetes illata, ebben is van, amit én nem szeretek, nekem ez olyan "régi" illat érzetet okoz, ami nem pozitív. A sűrű, krém állagot sem szeretem, inkább a gélesek jönnek be. Nem szárít kevésbé, mint a többi társa, pedig a Dova termékek híresek arról, hogy ígérik azt, hogy fürdés közben hirdatálnak.
Egyébként milyen irónikus, hogy a Dove márkának galamb a logója, és mégis állatokon tesztel?! Már csak ezért sem fogok soha a termékeikből venni, és mindenkit erre buzdítok a környezetmben.