bstar

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2020. augusztus 30.

Önmagában nem szeretem használni, mert diszkógömbbé teszi az arcomat (a hialuronsav sajátossága), viszont krémbe keverve felturbózza annak hatását anélkül, hogy nehézzé tenné. Szeretem az ilyen minimál termékeket, és nagyon jó áron van.

Equilibra Deo-Roll On Aloe Verával

Equilibra Deo-Roll On Aloe Verával
2019. augusztus 23.
(!)

Tesztelésre kaptam a stiftes verziójával együtt. Ez talán izzadásgátlásban kicsit jobban szerepel - bár továbbra sem közelíti meg a klasszikus termékek hatásfokát -, de az illata annyira borzasztó, hogy boltban szaglászva biztosan nem vásárolnám meg. Szerencsére ez felkenve nagyrészt elillan és uniszex aloe illatúvá válik, de az első benyomás nagyon meghatározza, hogy hogy állok a termékhez. Az én tapasztalatom alapján ez egy átlagnál rosszabb termék.

Equilibra Deo-Stift Aloe Verával

Equilibra Deo-Stift Aloe Verával
2019. augusztus 6.
(!)

Tesztelésre kaptam, három hét használat után az alábbiakat tudom mondani:
Az illata uniszex, kellemes. Szilárd gél állagú, könnyen kenhető, nem törik, nem lehet túl sokat felkenni belőle, nem "úsztat" el, mint a golyós vagy zselés dezodorok. Sajnos szagsemlegesítő hatása kvázi nincsen, az izzadásgátlásban sem jeleskedik. Combhajlatban, háton, és hasonló helyeken fogom elhasználni, ahol a szagtalanítás nem szempont.

2 ÖSSZETEVŐ

A kozmetikumokban tartósítószerként és antiszeptikumként használják. Lenyelve mérgező, okozhat szem- és bőrirritációt, valamint allergiás reakciókat.

Artemisia Absinthium (Mugwort) Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott