bstella

Regisztráció dátuma: 2014. március 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. március 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Augen Konzentrat mit Grünem Tee-Extrakt

Balea Augen Konzentrat mit Grünem Tee-Extrakt
2017. március 2.

Tegnap használtam először, gondoltam felmérem mennyi van egy kapszulában, én bizony magamra kenem..... 2 régettel került végül az egész arcomra, a végén már nem tudtam kínomban hová kenni.... :D nem bántam meg, a szám körüli száraz bőr reggelre csodásan pihepuha lett, amit az egész arcomról el lehetett mondani. Nem tartott sokáig a hatás, de egy használat után nem is vártam.
A szemem környéke viszont egész nap jóval hidratáltabb volt és ma már csak oda kentem, kíváncsi vagyok így egy ampulla meddig fog tartani, így nég gazdaságosabb, mint hittem....
Egy használat után ránctalanító hatásról még korai lenne nyilatkozni.

Alveola Cukorpaszta

Alveola Cukorpaszta
2014. augusztus 20.

Tegnap próbáltam ki, életem első cukorgyantája. :) Párszor nekifutottam a házi cukorgyanta elkészítésének is, de... hagyjuk. Mivel még sosem használtam, picit hosszadalmas és macerás volt (nekem kézzel nem volt jó, vajas késsel kenegettem és húztam le, de teljesen oké volt a dolog), de alapvetően nagyon elégedett vagyok. Olyan sima a lábam, hogy szerintem a por is lecsúszik róla :D A hagyományos gyanta után sem tapasztaltam ezt, tényleg sokkal jobb. Hónalj tájékon maradt már szál, de azt amúgy sem egyszerű szőrteleníteni és nincs meg az a fura lyuk meg a feketeség utána, mint a sima gyantánál. Tényleg megéri picivel több időt rászánni a dologra. :)
Olyan gondom volt (bár ha tapasztaltabb leszek majd ezen a téren, nyilván ügyesebb is :D), hogy néha amit rákentem a lábamra, az nem jött le rendesen, csak nyúlt-nyúlt szálakban és ragadt. Ez azért lehet, mert túl meleg volt? Itt az előbb olvastam, hogy nem folyósnak kell lennie, csak puhának. Akkor ez volt a gond?

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2014. augusztus 20.

Én még régebben szedtem és nagyon szerettem. Egy ismerősöm ajánlotta miután megkérdeztem mégis mit művelt a hajával, hogy ilyen szép (tényleg szemmel látható változás volt). Mikor elmondta, hogy mennyibe kerül az állam is leesett, már aznap rohantam megvenni. Simán ér annyit, mint a legtöbb társa, az ár/érték arányairól nem is beszélve....