btinus

Regisztráció dátuma: 2017. január 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2019. október 4.

Nekem ez annyira semmilyen, hogy az már fájdalmas. Egész egyszerűen semmi karakteresség nem található meg benne, pedig úgy vártam a szép kis üvegét meglátva, hogy megszaglásszam!

Bottega Veneta Knot Eau Absolue EDP

Bottega Veneta Knot Eau Absolue EDP
2019. október 1.

Mekkora szerencse, hogy ezt fedeztem fel először a Douglasban az összes bottega veneta közül! Számomra teljesen más mint a többi testvére. Ez egy olyan illat, amibe bele lehet szeretni. Valóban régies hatása van, igazi romantikus füstös elegancia. Nekem életérzésre a coco mademoisellehez hasonlít (bár illatba egyáltalán nem). ANNYIRA IMÁDOM VISELNI! Bután hangzik, de olyan ebben illatozni, mintha mindenki felett állnál!
Minden burzsuj, régies illatokat kedvelő hölgynek kötelező ezt megillatoznia magán.

Bvlgari Omnia Crystalline EDP

Bvlgari Omnia Crystalline EDP
2018. július 21.

Egész egyszerűen rajtam ez a parfüm uncsi. Az első olyan parfüm, amit megbántam, hogy megvettem vélemények alapján. Talán túl fiatal és életvidám vagyok hozzá. A lelki szemeim előtt abszolút egy 40-es éveiben járó, irodában dolgozó, robotoló anyuka jelenik meg. Kis csinos, igényes, de ugyanakkor egyszerű személyiség, mint az 1x1. Nincsenek ambíciói, sem céljai. ...Kár, hogy ez jut róla eszembe, mert amúgy az orromnak tetszene az illat. :D