BTLaura

Regisztráció dátuma: 2016. május 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. május 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2022. augusztus 13.

Az eddigi legjobb G&G termékem. Nyárra tökéletes a vizes állaga, télre jobban szeretem a testesebb krémeket. Nem okozott mitesszereket, a pattanás utáni foltok is gyorsabban eltűnnek a használatával, de a kézmosás erősen ajánlott a használata után. Nemcsak az illata miatt, ami erős, hanem mert megszínezte a tenyerem. Ár-érték arányban az egyik legjobb C-vitaminos szérum.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer
2022. július 30.

A 01-es Light árnyalat eleinte jónak tűnt, de most vagy sötétebbek lettek a karikáim, vagy nem tudom, mert már a fedését is gyengének találtam egy kis idő után és folyton szürkének látom a területet, ahova felvittem. Fixálással és fixálás nélkül is beleül a ráncaimba, kb múmiát csinál belőlem, ahogy leszárad. A szivacsos fej nagynak bizonyult ahhoz, hogy precízen tudjak vele dolgozni a szemzugban. Keresek tovább.

Jeffree Star Cosmetics Velour Lip Scrub

Jeffree Star Cosmetics Velour Lip Scrub
2022. július 23.

Nagyon szerettem volna, hogy használjon, de nem jött össze. Az illata isteni (dinnyés változatban szereztem be), az íze is szuper, kifejezetten egy olyan termék, amit élmény használni. Viszont hatása a tényleg (!!) cserepes ajkakon kb semmi. Nem bír el a nagyobb elhalt hámsejtekkel és mintha szárítana is. Akinek csak egy kis dörzsi is elég, annak tudom ajánlani, de aki tényleg szárazsággal küzd az ne erre alapozzon.

2 ÖSSZETEVŐ