BTLaura

Regisztráció dátuma: 2016. május 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. május 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Urban Decay Perversion Szempillaspirál

Urban Decay Perversion Szempillaspirál
2021. május 14.

Ez a spirál tőlem egy hatalmas nemet kap. A keféje kusza, ami összetapasztja a pilláimat, iszonyatosan sok festéket vesz fel és a hatalmas fej miatt nem is férek oda normálisan semmihez. Nem tudom működésre bírni, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate
2021. április 9.

Egy 10ml-s kiszerelés jutott hozzám egy boxból. A csomagolása stramm, az illata szuper, bár itt már kezdődnek is a gondok. Híg, könnyen terül, gyorsan beszívódik, sminkkel jól megfér, de csodát nem csinál, max egy leheletnyi extra hidratálás. Pedig ilyen árfekvésnél már illene hoznia valamit, nem pedig denat alcoholt az INCI második helyén és egy kupac illatanyagot. Jó volt egy kis luxus terméket kipróbálni, de itt is mint sok helyen a márka viszi a hátán a terméket, nem fordítva.

The Chemistry Brand Inhibitif Deodorant

The Chemistry Brand Inhibitif Deodorant
2021. április 9.

Azon kívül, hogy nekem tetszett a mentolos illata (más pl erősnek találta rajtam) semmilyen hatást nem tapasztaltam. Sem mint izzadásgátló, sem mint szőrnövekedést lassító nem vált be. Nagyon folyékony állagú, irritációt nálam sem okozott, de nagyon mást sem. Sajnálom, hogy ennyire le kell pontozzam, mert örültem volna, ha működik.

2 ÖSSZETEVŐ

Glycereth-25 PCA Isostearate eu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen