BTLaura

Regisztráció dátuma: 2016. május 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. május 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bourjois Radiance Reveal Korrektor

Bourjois Radiance Reveal Korrektor
2019. augusztus 15.

Update: kap még egy csillagot, mert jobban szeretem, mint más drágább társait. Ha a kezdeti oxidálódást belekalkuláljuk, akkor egy nagyon klassz terméket kapunk.

Állaga könnyed, szépen eloszlatható. Fedése közepes, nekem épp elég. Tartósságára sincs panaszom, viszont a színével problémáim vannak. Amikor megvettem, a teszter teljesen passzolt az előző, más márkájú korrektoromhoz, amikor felkentem, akkor meg már legalább fél árnyalattal sötétebb lett (02-beige). Ha enyhén színezett púderrel fixálom, akkor sárgásodik és sötétedik tovább (sima púderrel nem csinálja), míg ilyennel korábban nem találkoztam. Így némiképp csalódás, mert annyira nem olcsó, de talán a "nyári" színemmel el tudom használni.

Bourjois Healthy Balance Kompakt Púder

Bourjois Healthy Balance Kompakt Púder
2019. augusztus 15.

Az 53-as light beige árnyalat volt meg nekem, most értem a végére. Korábban teljes arcra használtam, de már csak a szem alatti korrektort fixálom vele, a smink többi részét nem igazán igénylem. Szerettem, nem szárított, pedig a szemem alatti rész borzasztóan hajlamos rá. Az illata is olyan kis kellemes, a tükre kellően nagy, de maga a csomagolás kis kompakt, nem foglal sok helyet.

Nip+Fab Kale Make-Up Removing Pads

Nip+Fab Kale Make-Up Removing Pads
2019. július 25.

Kb felénél vagyok, de nem szeretem :( Túl illatos, túl nedves és szemre semmiképp nem javaslom, csípi, ha áttörlöm vele a pillákat. A mérete is pici, nehéz az ujjak közt tartani. A túlzott nedvesség miatt utána nem szívesen használom már a rutinom megszokott lépéseit. Tisztító hatásával alapvetően elégedett vagyok, ezért 2*.

2 ÖSSZETEVŐ

Glycereth-25 PCA Isostearate eu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen