BTLaura

Regisztráció dátuma: 2016. május 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. május 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Ambre Solaire Over Makeup Super UV Fényvédő Spray Arcra SPF50

Garnier Ambre Solaire Over Makeup Super UV Fényvédő Spray Arcra SPF50
2022. június 11.

Természetesen a fényvédő megerősítése volt a cél azokon a napokon, amikor sminket is viselek. Trükkös kis szerkezet, mert ha csak simán ráfújom az arcra (főleg, ha elszámolom magam és túl közelről sikerül az akció), akkor hagy egy fehéres réteget. Úgy vált be, hogy ilyenkor gyengéden beletapogatom a bőrbe ezzel megszűnik a fehérség. Nagyon erős az illata, sokáig megmarad és kicsit olajos is az utóhatása, de egyelőre nem találtam magamnak jobb alternatívát.

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++
2022. június 11.

Teljesen jogos a népszerűsége. Illata klasszikus naptej, géles állagú, szépen terül és szívódik be, enyhe fényt hagy az arcon, de nem hat zsírosnak. Csak a kiszerelése ne lenne ennyire picike... Sminkkel gyönyörűen megfér, újra fogom venni, mert stabil eleme a fényvédő készletemnek.

Missha Time Revolution Night Repair Probio Ampoule

Missha Time Revolution Night Repair Probio Ampoule
2021. augusztus 8.

Az egyik legszebb csomagolású termék amit valaha birtokoltam, azt meg kell hagyni. Állagra kicsit géles-nyálkás, könnyen terül, gyorsan beszívódik, elbír még egy réteget, illata picit erős. Összhatása viszont nem nyűgöz le. A rengeteg áradozó vélemény után a felszíni vízhiányos bőröm a csodára várt kb (nem egyedül ettől a terméktől természetesen, rutinba ágyazva), de valahogy nem kaptam többet, mint egy alap kis hidratálást. Egyelőre nem térek vissza hozzá.

2 ÖSSZETEVŐ

Glycereth-25 PCA Isostearate eu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen