BTLaura

Regisztráció dátuma: 2016. május 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. május 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Innisfree Blueberry Rebalancing Watery Sun Cream SPF37 / Pa+++

Innisfree Blueberry Rebalancing Watery Sun Cream SPF37 / Pa+++
2020. március 28.

Hogy a Blueberry név honnan ered, az rejtély az illata alapján, mert engem inkább emlékeztet a narancsos csokira de egyébként felvitel után elillan. Az állaga extán vizes, ami nyárra talán jobb, mint télre, de nekem nem volt vele gondom. Sminkelni is szépen lehet rá. Pici kiszerelés, gyorsan fogy, de amúgy klassz kis termék.

Sephora Green Tea Eye Mask

Sephora Green Tea Eye Mask
2020. március 27.

Néhány Sephora maszkot kipróbáltam már, de valahogy nem jöttek be. Valószínűleg az illatanyagok bántják a bőröm, mert a legtöbb irritálta, és/vagy kipattogtam tőlük. Maga a maszk kialakítása tényleg jó, klasszul illeszkedik a szemhez, kellően nedves, de nem csorog le a folyadék. Akinek nem érzékeny a bőre, annak jó lehet.

Pixi Lash Nourish Makeup Remover Pads

Pixi Lash Nourish Makeup Remover Pads
2020. március 27.

Lehet hibás szériát kaptam, de a korongok alig voltak nedvesek, így a hatékonysága kb egy száraz vattakoronggal ért fel. A mérete nagyon pici, kb alig fedi be a szemem, semmiképp nem tudom elképzelni, hogy ezzel kivitelezni lehet egy teljes szemsmink lemosást. Inkább maradok az olaj+ micellás víz kombinációnál. Az összetevői miatt kap 2*-ot, mert egyébként semmire nem volt jó az a doboz, ami nálam kötött ki.

2 ÖSSZETEVŐ

Glycereth-25 PCA Isostearate eu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen