buba83

Regisztráció dátuma: 2017. február 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Paris Hyaluron Specialist Éjszakai Arckrém

L'Oreal Paris Hyaluron Specialist Éjszakai Arckrém
2020. november 3.

Akárcsak a nappali párját, ezt is nagyon szeretem. Szuper az illata, reggelre pedig szép, üde az arcom (pedig nem alszom túl sokat). Szerintem újravevős lesz.

L'Oreal Paris Hyaluron Specialist Nappali Arckrém

L'Oreal Paris Hyaluron Specialist Nappali Arckrém
2020. november 3.

Kifejezetten nem rajongok a L'oreal vállalat termékeiért, mégis adtam neki egy esélyt és nagyon örülök. együtt használom az éjszakai krémmel, így nem tudom melyik érdeme erősebb, netán a kettő együtt de 2-3 hét után érezhetően szebb a bőröm. Sokkal finomabba a tapintása, puha és látványosan csökkentek a ráncok is. A vízhiányos bőrömre ebben a hűvös, kiszárítós időben pont tökéletes. Imádom az illatát!

Nivea Q10 Plus Cushion Fényvédős Alapozó

Nivea Q10 Plus Cushion Fényvédős Alapozó
2020. augusztus 4.

UPDATE: a termék hátoldalán a kis címkén a következő leíráson akadt meg a szemem (bevallom a papírdoboz már nincs meg és ennyire nem olvastam figyelmesen át): "Getöntes Fluid/../Tinted Fluid"...ez csupán 7 nyelven van rajta, magyarul nem. De ez nekem picit sem jelenti a magyarul használt "alapozó"-t. Sokkal inkább a jóval enyhébb színezett hidratálót.

Dm-ben összegyűlt pontokból vettem meg, a sötétebb árnyalatot. Célom egy szinezett hidratáló vásárlása volt, ami könnyen felvihető a kompakt csomagolásnak hála akár napközben is. Ez a rész stimmel is, eddig párszor használtam. Állaga, illata kellemes és valóban felhasználóbarát. És pont annyit tud mint egy színezett hidratáló- nem több. Ár-érték arányban viszont erősen túlárazott. Utána olvastam a Nivea FB oldalán és két dolgot tartok felháborítónak:
1) A DM-ben valóban nincs teszter és nem is lesz >> tehát nem csak én nem találtam. Blindre megvettem a sötétet, mázlim volt. De ahhoz ez így is elég drága próba volt, pedig kb. fele árat fizettem ténylegesen a pontlevonás után.
A Rossmannban azt írják, van teszter. Nekem nincs a környéken Rossmann szóval ez nem segítene. Szerintem nem korrekt dolog. Akkor minek árulja a DM?
2) Nincs és nem is lesz hozzá utántöltő. Pedig ahogy nézegettem, gondoltam ilyen kis kiszerelés mellett, mintha kipattintható lenne akárcsak a púdereknél. De nem..vedd meg mindig teljes áron a tükrös műanyagos egészet. Ezt egyrészt túl drágának, másrészt környezetvédelmi szempontból pazarlónak érzem.
Így nálam max 3 csillag. Ennyiért jobbat is találok vagy olcsóbban hasonlót.

1 ÖSSZETEVŐ