Best of Beauty 2019

buba83

Regisztráció dátuma: 2017. február 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Radírozó Arclemosó Zselé

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Radírozó Arclemosó Zselé
2019. április 11.

Ajándékba választhattam egy vásárlásomhoz - valahogy csak most jutottam el oda, hogy kibontsam. Néhány használat után azt kell mondjam, én szeretem.
Kifejezetten tetszik a kissé zöldes, friss illata és az én bőrömhöz pont megfelelő a szemcsék radírozó hatása. Kellemes, puha érzetű a bőröm használat után, viszont nincs kiszáradva sem. Nekem új kedvenc, bár az ára elég borsos YR viszonylatban, pláne ha a kiszerelés méretét is nézzük.Szerintem "újravevős" lesz.

Floren Csokoládés Krémtusfürdő

Floren Csokoládés Krémtusfürdő
2018. november 5.

Az állaga nekem picit túlzottan híg, így sokszor jóval nagyobb adagot nyomok belőle mint szerettem volna. A finom csokis illatát én sajnos csak használat közben érzem, a bőrömön utána már nem :( Ezek miatt -1 * részemről, de pozitívum hogy jól tisztít és nem tapasztaltam, hogy szárítaná a bőrömet ( sok más olcsó árkategóriás termékkel ellentétben) így még ha sietek, a testápoló használatát is kihagyom utána időnként de akkor se húzódik a bőröm. Utóbbit azért majd hidegebb időben meglátjuk, szintén hozza-e. Összességében nekem kellemes meglepetés a termék.

Balea Golden Shine Cremedusche

Balea Golden Shine Cremedusche
2018. október 1.

Semmilyen. Ajándékba kaptam 4 vagy 5 ezer Ft feletti vásárláshoz, de azért többet vártam volna tőle. Nincs illata még kinyomva sem, nemhogy használat után a bőrömön. Poptie-hoz hasonlóan azt gondoltam a csomagolása alapján, hogy csillámlós lesz - de az se. Ráadásul az összes többi Balea tusfürdőhöz hasonlóan ettől is szárad a bőröm. Összességében a teljesen haszontalan termék nálam. Csak azért nem 1* mert végülis az alapvető funkciót ellátja: tisztít.

1 ÖSSZETEVŐ