buba83

Regisztráció dátuma: 2017. február 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Tresemmé Curl Cream

Tresemmé Curl Cream
2022. április 11.

Két hónapja használom, szeretem. Nem eredményez kemény tincseket. Könnyen kezelhető, a pumpás kiszerelését nagyon kedvelem. A nap folyamán szépen tartja a formát. Kellemes az illata, állaga. A mennyiség sokáig elég, bár nem mindennap használom, de úgy tűnik sokáig elég lesz.

Nu Skin Colour Bioadaptive BB+ Skin Loving Foundation

Nu Skin Colour Bioadaptive BB+ Skin Loving Foundation
2022. április 11.

Szerintem remek termék, ha az embernek nincs igazán mit elfednie, hanem inkább szép, egységes és természetes hatású alapra vágyik - tehát inkább BB krémmint alapozó. Ahogy előttem is írták, gazdaságos, sokáig elég. Nem pereg, nem kopik, jóllehet vele dolgozni, könnyen kenhető.
A színárnyalat kiválasztása tanácsadó nélkül kicsit nehézkes, a weboldal ebben nem segít magyar nyelven, aki beszél angolul vagy franciául, annak létezik ott is segítség: https://www.nuskin.com/content/nuskin/en_FR/help-me-choose/foundation-finder.html

Nu Skin Day Dream Protective Cream Creamy Day Moisturizer SPF30

Nu Skin Day Dream Protective Cream Creamy Day Moisturizer SPF30
2022. január 28.

Szintén a karácsonyi ajándékaim között volt mint az éjszakai párja, de csak nemrég került elő. Egy pici borsónyi elég belőle alkalmanként. Jó sűrű, gazdag krém, mégis finom érzetű és könnyen felvihető. Tetszik az illata és egész nap kellemesen hidratál, mégsem sok. Nekem az eddig kipróbált három termék alapján nagyon tetszik ez az új Nutricentials termékcsalád, erről a nappali krémről is csak jót tudok mondani.

1 ÖSSZETEVŐ