Best of Beauty 2019

bubb

Regisztráció dátuma: 2012. március 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Wella Professionals Illumina Color

Wella Professionals Illumina Color
2013. június 17.

Tényleg nagyon jó hajfesték, szép színei vannak, bár nincs akkor választék, mint pl. a Koleston Perfect esetén. De nagyon szép csillogó színt ad, egészségesebbnek tűnik tőle a haj. Én kb. 2 havonta festem a hajam, de a csillogás végig megmaradt, próbáltam már nagyon sok hajfestéket, de ezt eddig még egyiknél sem tapasztaltam. Még hetekkel a hajfestés után is kérdezgették, mit csinálok a hajammal, hogy ennyire szép fénye van. Őszintén szólva én a Koleston Perfect mélybarna színeit sokkal jobban szeretem, meg is vagyok vele elégedve, és az Illuminának az ára is húzósabb, így inkább visszatértem a Kolestonra. De szerintem ettől még tényleg nagyon jó festék, ami gyönyörű fényt ad a hajnak, a színe tartós, annak, akinek pl. sérült, fénytelen a haja, szerintem az egyik legjobb megoldás, mert egészségesebbnek tűnik tőle a haj (annak a fodrászkellékesnek a haja is ezzel a festékkel volt festve, akinél ezt vettem, neki egy balul sikerült szőkítés hazavágta a haját, ezzel a festékkel pedig nagyon szépen rendbe lett hozva).

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2013. május 16.

Én 1 hete használom minden nap ezt a spirált, de egyszerűen imádom. Hatalmas szempillákat csinál, dúsít is, nem ragasztja össze a pillákat, és én nem tapasztaltam, hogy nap végére elkezdene peregni, pedig min. 8 órán át biztos, hogy rajtam van. Eddig ez a legjobb spirál, amit használtam, pedig már nagyon sokat kipróbáltam, de ez magasról veri az összeset. Nap végén is úgy állnak a szempilláim, mint reggel, amikor kifestettem őket. Minden reggel alig várom, hogy használjam :D Szóval eddig 5 csillag :)

Helia-D Professional Tokaji Aszús Vitalizáló Hab

Helia-D Professional Tokaji Aszús Vitalizáló Hab
2013. április 8.

Én ezt a habot a Helia-D algás maszkja előtt használom. A megtisztított arcbőrre viszem fel, átmasszírozom vele a bőröm, majd ha beszívta, meleg vizes törölközőt borítok az arcomra, azzal nyomogatom át (kozmetikus tanácsolta így). Elvileg tisztít és hidratál, én szeretem, mert tényleg élettel telibbnek látszik az arcom tőle, a maszkkal együtt nekem bevált, szép bababőrt eredményez. Hetente egyszer használom maszkkal együtt, néha pedig esténként, ha épp van kedvem és energiám hozzá, arctisztítás után is maszk nélkül, csak az éjszakai krémemet kenem fel utána.

6 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Jelentése:tokajiaszú esszencia.A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevőcukrokbanés aminosavakban gazdag, vagyis segít abőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.