bubilany

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Inika Organikus Ajakbalzsam

Inika Organikus Ajakbalzsam
2021. október 1.

Nagyon szeretem az INIKA termékeit, így alig vártam, hogy kipróbálhassam ezt az ajakbalzsamot és szerencsére ebben sem csalódtam :)
Nagyon kellemes ez az enyhe mentolos bizsergés amit okoz.

Inika Folyékony Ásványi Alapozó

Inika Folyékony Ásványi Alapozó
2021. október 1.

Nagyon szeretem az INIKA termékeit, így smink terén kipróbáltam valami újat. Eddig a BB krémjét használtam, most gondoltam próbát teszek az alapozójával is (mind a kettőt NUDE árnyalatban használom, amivel nem is lőttem mellé.)
Mint a BB krém, ez is rendkívül gyorsan szárad, így én kézzel dolgozom el, de így is hibátlan, egységes bőrképet hagy maga után.
Nekem kicsit sok az alapozó a mindennapokra, így maradok a BB krémnél, de mivel szerencsére lehetett kapni mini kiszerelésben, így alkalmakra azért simán jó. (:

Inika Ásványi Alapozó

Inika Ásványi Alapozó
2021. október 1.

Nagyon szeretem az INIKA termékeit, így sminkek terén a BB krém és a krémes alapozó után ezzel is tettem egy próbát!
Még mindig jobban kedvelem a "krémes" alapozókat, de mint púder (leheletnyi mennyiségben) egy BB krém fölé, úgy zseniális (:
Az összetevői és a design is remek, valamint nagyon tetszik hogy állatkísérlet mentesek a termékek!
Az árnyalatok egyébként szépek, én a GRACE-t próbáltam, de lehet egy sötétebb árnyalat jobban passzolt volna. Viszont szerencsére van lehetőség kis mintákat vásárolni.