Bublup

Regisztráció dátuma: 2017. december 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. december 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Escentric Molecules Escentric 01 EDT

Escentric Molecules Escentric 01 EDT
2021. június 24.

Szégyenlem magam, hogy elfelejtettem véleményezni, pedig a nyári illatok favoritja ez! Olyan mértékben friss és ropogós, hogy egész nap leáll az izzadásom is (na jó, túlzás, de izzadással is frissít)! Különleges, egyedi, megunhatatlan, évek óta nyári szerelmem. Akik szeretik a Light Blue-vonalat, de valami különlegesre vágynak, próbálják ki, nem fognak csalódni!

Garnier Ampulla Textilmaszk Hialuronsavval és Görögdinnye Kivonattal

Garnier Ampulla Textilmaszk Hialuronsavval és Görögdinnye Kivonattal
2021. június 12.

Ritkán írok, rosszat pláne, de ez a maszk nagyon nem jött be. Mellette szól, hogy nem irritált, viszont olyan ragacsos réteg maradt utána, amilyet soha nem tapasztaltam semmilyen maszknál az elmúlt 3 évben. Le kellett mossam vízzel az arcomra száradt ragyogó filmréteget. Nem veszek többet, ez biztos.

Signal White Now Detox Mineral Clay & Coconut Extract Fogkrém

Signal White Now Detox Mineral Clay & Coconut Extract Fogkrém
2020. december 17.
(!)

Tesztelésre kaptam ezt a fogkrémet. Nagyon tetszik nekem, biztosan fogok venni ha elfogy, mert annyira finom, kellemesen mentolos és a kókusz íze elképesztően egyedi, visszafogott, nem geil. Hatását illetőleg még nem tudok nyilatkozni, de én őszintén nem is várok sokat, a fog fehérsége szerintem genetika meg helyes szájápolás kérdése. 5 csillag!