Bublup

Regisztráció dátuma: 2017. december 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. december 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Cien Aqua Hidratáló Maszk

Cien Aqua Hidratáló Maszk
2020. március 21.

Nem szeretek negatív véleményt írni, de most muszáj. Ott csücsült pár hétig a szekrényemben, és most 1 hetes home office után úgy döntöttem, legyen egy kis kényeztetés. A bőröm vízhiányos, de abszolút nem érzékeny. Pici hámlasztás után felkentem és vártam a csodát, ami meg is érkezett: két perc után úgy csípte a bőröm, mintha paprikakivonat is lenne benne. Rögtön lemostam, próbáltam helyrehozni nyugtató krémmel, aloe géllel. Nem vagyok híve a kukába dobásnak, a másik felét még nem tudom, mire fogom elhasználni, de bőrre nem, az biztos!

Van Cleef & Arpels C.E. Orchidee Vanille

Van Cleef & Arpels C.E. Orchidee Vanille
2019. október 12.

Nagyon szép , harmonikus illat. Semmi nincs túltolva, stabilan kísér egész nap, felmelegít, megmosolyogtat, ma reggel fújtam, és most is érzem, a környezetem csak dícséri. Mestermű, szerintem még azoknak is leesik az álla, akik nem vaníliás-gourmand függők.

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém
2019. augusztus 12.
(!)

Tesztelésre nyertem ezt a kis csodát, és nagyon köszönöm! Ilyet még sosem tapasztaltam: egy könnyű, géles állagú krém, ami tökéletesen hidratálja a vízhiányos, húzódásra hajlamos arcbőrt. Semmi irritáció, semmi maradványtünet, semmi maszkérzés, egyszerűen eggyé válik a bőrömmel és egész napra letudva a bőrápolás, bármilyen meleg van. Ugyanakkor mégis azt érzem, hogy a táplálás is megvolt. Egy kombinált bőr esetén ez örök macera, mert vagy kevés és szárít, vagy túl sok és fullaszt. Nagyon ajánlom a terméket a negyvenes kombinált bőrű sorstársaimnak, felüdülés a használata. Ja, és az illata is finom, ami nálam nem hátrány, egyszerűen szeretek az arcomra prémium illatú kencéket tenni.