Bublup

Regisztráció dátuma: 2017. december 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. december 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Van Cleef & Arpels C.E. Orchidee Vanille

Van Cleef & Arpels C.E. Orchidee Vanille
2019. október 12.

Nagyon szép , harmonikus illat. Semmi nincs túltolva, stabilan kísér egész nap, felmelegít, megmosolyogtat, ma reggel fújtam, és most is érzem, a környezetem csak dícséri. Mestermű, szerintem még azoknak is leesik az álla, akik nem vaníliás-gourmand függők.

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém
2019. augusztus 12.
(!)

Tesztelésre nyertem ezt a kis csodát, és nagyon köszönöm! Ilyet még sosem tapasztaltam: egy könnyű, géles állagú krém, ami tökéletesen hidratálja a vízhiányos, húzódásra hajlamos arcbőrt. Semmi irritáció, semmi maradványtünet, semmi maszkérzés, egyszerűen eggyé válik a bőrömmel és egész napra letudva a bőrápolás, bármilyen meleg van. Ugyanakkor mégis azt érzem, hogy a táplálás is megvolt. Egy kombinált bőr esetén ez örök macera, mert vagy kevés és szárít, vagy túl sok és fullaszt. Nagyon ajánlom a terméket a negyvenes kombinált bőrű sorstársaimnak, felüdülés a használata. Ja, és az illata is finom, ami nálam nem hátrány, egyszerűen szeretek az arcomra prémium illatú kencéket tenni.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Könnyű, Tápláló Sampon Normál, Száraz és Szöszösödő Hajra

2019. április 11.

Nagyon sűrű, illatos, tápláló termék, minőségi darab és meg is érdemel egy próbát a száraz, festett, roncsolt hajú kolleginák esetében. Nekem nem kell utána balzsam, csak egy hajban maradó fufu. Megadom az ötöst!