Bubucim

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Balea Folyékony Szappan Antibakteriális Panthenollal

Balea Folyékony Szappan Antibakteriális Panthenollal
2024. június 15.

Amilyen nehezen találok a Balea márkától nekem tetsző tusit, annyival több folyékony szappan vált be. A csomagolása és szerintem az állaga is más már, mint itt a képen szereplő szappané. Nem géles állagú, inkább tejes. Szerencsére van belőle utántöltős verzió is. Még Covid idején próbáltam, mert antibakteriális hatású, és most ismét erre esett a választásom. Akkor is, most is nagyon bevált. Nekem nem szárította a kezem, tisztaság érzetet hagy maga után. Rotavírus, nyári időszak (sok tömegközlekedés, strandolás, nyaralás) alatt számomra kötelező darab lett.

Balea Natural Beauty Bambusz és Narancsvirág Folyékony Szappan

Balea Natural Beauty Bambusz és Narancsvirág Folyékony Szappan
2024. június 15.

Szuper kis szappan. Tavaly nyáron csak ezt használtuk, szóval 4-5 flakont biztosan elfogyasztottunk. Sajnálom, hogy nincs utántöltős kiszerelésben. Valóban a narancs kevésbé érződik, inkább a bambusz illata dominál. Az illatának köszönhetően jó aromaterápiának is egy fárasztó nap után. :) Egyébként nem szárította a kezem.

Garnier Skin Naturals Pure 3 in 1 Arctisztító Gél, Arcradír és Maszk

Garnier Skin Naturals Pure 3 in 1 Arctisztító Gél, Arcradír és Maszk
2024. május 15.

Nem rossz termék, de többet vártam tőle. Mindennapi használatra túl sok, túl erős lenne. Én heti néhány alkalommal használtam. Pattanásokat nem okozott, de nagyon el sem tüntette. Még van a flakonban, meglátom, esetleg hosszabb távon lesz-e változás.