Best of Beauty 2019

Bubus06

Regisztráció dátuma: 2015. december 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Essentials Nappali Arckrém Érzékeny Bőrre SPF15

Nivea Essentials Nappali Arckrém Érzékeny Bőrre SPF15
2019. május 1.

Eddig nagyon tetszik. :) Kombinált bőröm van, és inkább mitteszeres, mint sem pattis. Néha egy két kisebb pattanásom szokott lenni a havi ciklus idején, de ez nem nagy dolog. Tetszik benne, hogy nincs benne nagy dózisú alkohol és parfüm, és ha sebes az arcom valami miatt, akkor sem bántja ez a krém. Fényvédős, és azt a minimális fénylést elnézem neki, amit produkál. Élettel telibbnek tűnik a bőröm tőle. A reggeli arcradír-micellás vizezést után rögtön felkenem. Nem csípi a szemkörnyékemet, és jól lehet rá sminkelni. Semleges illata van..Elfogom használni szerintem. :)
Érdekesség, hogy Kaposváron csak a Dm-ben találkoztam ezzel a lila dobozossal. Nagyon népszerűnek tűnik a Rossmannokban és Müllerekben.
Egyenlőre 4 csillagot kap tőlem.

Oriflame Women's Collection Delicate Cherry Blossom EDT

Oriflame Women's Collection Delicate Cherry Blossom EDT
2019. április 16.

Szerintem meg nagyon kellemes, könnyed, diszkréten édes és friss. :) Tökéletes minden évszakban, és a nagy melegben sem fojtó az illata. Egyedül a tartóssága hagy némi kívánnivalót maga után. :/
2-3 órán át tart, de ahhoz is két fújásnál többet kell az ember lányának magára fújnia. Ruhán tovább ott marad gondolom. Rajtam nem vált át semmilyen fás illatba.
Egy véletlen folytán került hozzám, mert a jázminos lett betervezve..Magamtól biztosan nem vettem volna meg. Nem bántam meg.

Yves Rocher Monoi Eau Des Vahines EDT

Yves Rocher Monoi Eau Des Vahines EDT
2019. április 3.

Update:

Adok neki még egy csillagot, mert egy szép nyárra emlékeztet, és egy személyre..:)

2018. július 24.

Finom illatú, bár nem tudom milyen natúrban egy tiaré virág illata..,Tényleg kicsit naptejes DE SEMMI kókusz vagy egzotikus édes mellékzönge nélkül. Szerintem egyszerű sima virág illat lehet. Szappanos--(Nivea meg más krémes) naptejes--fülledt--virágos--orientális--évszakfüggetlen.

Én szívesen használom majd ősszel-télen is..De nem fogok sírni ha elfogy a 20 milim. Annyira nem extra ez a cucc. :/ Magával ragadósabb, különlegesebbnek gondoltam..

Pozitívum hogy tartós és nincs bóvli kínai boltos pacsulis parfüm leszáradása.

Annyira kíváncsi lennék a 2016-os Karácsonyi limitált szériás körte-kakaós és fűszeres-mandarin illatra de már lekéstem róla.....:( Csak tavaly ismertem meg ezt a márkát és a 2017-es széria gagyi '....' volt, na..Úgyhogy még mindig a kókuszos EDT a nyerő.