Bubus06

Regisztráció dátuma: 2015. december 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém Bőrhibák Ellen

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém Bőrhibák Ellen
2020. március 24.

Szereti a bőröm, ahogy eddig észrevettem. :) Finom illatú, mattít, puhít, szépek az összetevői és nem lesz zsíros tőle az arcom. Könnyed, és el fogom használni, de nem gondolom csodaszernek.
Mert:
-amikor felkenem, csípi kicsit a bőrömet és kipirosodik..de nem tudom hogy allergia-e, vagy csak egyszerűen túlságosan sok a bőrömnek az arctisztító rituálém (uborkás himalaya herbals szappan és garnier arctisztítós kefe szalicilsavval), vagy a parfümöt nem bírja az arcom, viszont a tünetek kis idő után elmúlnak
-nem mindegy, hogy hány rétegben kenem fel, mert nem szívódik be rendesen és elkezd morzsolódni, ezért csak keveset tudok eloszlatni
-nincs benne fényvédő, pedig ha lenne benne, az igazán szuper lenne
Kaptam kis termékmintát a hydrás társából, és ha jobb idő lesz, kipróbálom azt is, hátha jobban beválik és még fényvédő is van benne :) Ha annak csak annyi lesz a problémája, hogy "morzsolódik" ha sok rétegbe viszem fel, akkor lehet hogy átváltok majd arra. Nekem ez nem számít, mert nem sminkelek egyáltalán a szempillaspirált meg a szemkörnyékemet leszámítva.

Balea Vital Bőrregeneráló Éjszakai Arckrém

Balea Vital Bőrregeneráló Éjszakai Arckrém
2020. március 24.

2020.03.24.

Sajnos megváltozott a véleményem..És úgy alapjáraton az összes drogériás kencéről, meg az összes niveáról meg garnierről..Még maradt egy pici legutóbbról, amikor megvásároltam, és rájöttem hogy de, hosszabb távon tényleg okoz mitesszereket és eltömíti a pórusaimat. Kézkrémnek elfogom használni, de hogy soha többé nem kenem az arcomra, az tuti fix..
Egyedül az illata miatt kap egy csillagot, azt még mindig nagyon szeretem.

2018. július 4.

Imádom! :)

Nagyon szeretem az illatát (és úgy alapból az argánolaj illatot) és az állaga krémes, de nem olyan sűrű és tömör mint a Q10-é, tökéletesen beissza a kombinált arcom reggelre, és nagyon puha lesz tőle a bőröm.
Pattanást, mitesszereket nem okozott eddig. :)
Én estére is az ilyen krémes krémeket szeretem..
Ez az első éjszakai arcápolóm.

Blend-a-med Complete Protect Expert Healthy White Fogkrém

Blend-a-med Complete Protect Expert Healthy White Fogkrém
2020. március 17.

Nem találtam itt krémmánián azt a fajtát ami nekem volt meg, az is complete protect expert, csak nem healthy white..De gondolom sok különbség nem lehet közöttük. Hollywood fehér mosolya semelyik fogkrémtől nem lesz senkinek. :D
Nagyon ritkán tud elcsábítani másik fogkrém tartósan a jól beválttól, de ennek sikerült. :)
Nagyon finom, friss íze van és imádom egyszerűen azokat a kis szemcséket amik benne vannak..Tudom hogy beteg dolog, de szerettem rágcsálgatni fogmosás közben.
Kicsit a gyerekkoromat idézi oviból amikor feszegetjük a határainkat, hogy mi ehető és mi nem, és megrágcsáljuk a homokot a homokozóban, a jégcsapot télen, stb. :D És ahogy korcog, ropog a szemcse a fogam alatt, kellemes emlékeket ébreszt bennem.
Mindezektől függetlenül szerintem teljesen korrekt. Nekem nem szárította ki a számat, de amikor a barátom kipróbálta, neki viszont igen, úgyhogy embere válogatja. Teszi a dolgát. Lehet még újra fogom vásárolni.