BudaiE

Regisztráció dátuma: 2019. április 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. április 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II
2019. augusztus 5.

5 ml-es kiszereléssel próbálkoztam, ill. külföldről rendeltem, mert elég drága és mivel ez még csak tesztfázis, így kisebb mennyiség is elég erre a célra... Elég durva ráncok vannak a szemem alatt, amit 5 m-ről is látni,nos, azt kell mondjam, ez a krém szépen csökkenti a ráncokat, amiket mostmár csak közvetlen közelről látni hálisten. Jó napot helyett már Szia-val köszönnek a pénztáraknál :)) Újrarendelős, nagyobb kiszerelésben mostmár.

Diclofenac-Ratiopharm

Diclofenac-Ratiopharm
2019. június 22.

Rossz párna használat miatt egyszer nagyon bedurrant a csuklyásizmom, egy napig annyira fájt, mintha vállból le akadna szakadni a karom... a régi párnám kidobtam, vettem helyette újat és ezt a krémet vettem rá (vagyis a Sandozt) A fájdalom 85 %-át szinte azonnal elmulasztotta, igaz többször kellett vele kenni, de csodás a hatása. Nagyon ajánlom!

Balzsam Labor Krémgél Hyaluronsavval

Balzsam Labor Krémgél Hyaluronsavval
2019. április 20.

Nagyon tuti. Kozmetikus ajánlotta, a kiszáradt bőröm 4 réteget is felvett, amikor elkezdtem használni, nagyon gyorsan szívódik, nem hagy zsíros érzetet, táplálja a bőrt. Reggel, napközben és este használom, lassan 2 hónapja megvan. Megérős is, ami pedig a legfontosabb, rajta van a nyuszi jelzés: miszerint állatokon nem tesztelték!