budaikrisztina11

Regisztráció dátuma: 2014. április 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. április 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 14 vétel
Megnézem

B.U. Fairy's Secret EDT

B.U. Fairy's Secret EDT
2021. szeptember 18.

Egyik nap bejött hozzánk egy hölgy és nagyon jó illata volt kérdeztem mit használ mondta a nevét ennek a parfümnek.A dmben járva magamra is fújtam és imádtam. Szerintem a 4199 Ft kissé túlzás Edt-hez. Nem hagyott nyugodni ez az illat (nekem kell!) és egy krémániás hölgynek köszönhetően jó áron megszereztem, még foxival is bőven megérte.Rajtam olyan szép lesz ez az illat. Vaníliás, púderes.. Kissé emlékeztet a YSL:Manifestora a vanília miatt gondolom de véletlen sem utánzat vagy ilyesmi. Nem gagyi vanília hanem olyan mély finom amibe jó beburkolózni. Párom imádja rajtam szerinte szexi illat. Edt-hez képest tartós 2-3 órát elbír. Én nagyon szeretem főleg ebben a hűvösebb őszi időben.

Prouvè #51

Prouvè #51
2021. május 13.

Én Ysl: Manifesto rajongó vagyok nekem az az illatom. Viszont igen borsos lett az ára mostanában szerettem volna alternatívát a hétköznapokra. Ez egy különleges illat nem nagyon találkoztam olyan utánzattal aminek volt köze az eredeti illathoz. Ez viszont igen! Igaz szerintem inkább a Leclat változatára hajaz de még így is teljesen rendben van. Főleg a leszáradása. Rajtam pár óra a tartóssága, az anya illatot még 2 nap múlva is érzem fürdés után is de nincs ezzel baj ennyi pénzért örömmel fújkodom pár óra után magamra. Szerintem ez egy nagyon jó változata az eredetinek és megfizethető is.

Replay Tank Custom for Her EDT

Replay Tank Custom for Her EDT
2019. november 14.

Tegnap találkoztam ezzel az újdonsággal most a Dmben 50%os vásár van. Mivel nem ismertem még magamra fújtam és mentem egy kört nézelődni. Egyszer csak megcsapta az orrom JPG-Scandalja.. Hú mondom kín van ilyen parfüm?(egyik kedvencem) Aztán rájöttem rajtam 😁 nagyon nagyon hasonlít rá az illat, leszáradásban végképp (legalábbis rajtam) megnéztem az összetevőket és valóban van egyezés (méz, pacsuli stb.) tartósság 4-5óra. Edthez képest elég jól bírja. Nálam ez igazi őszi illat és 50%osan teljesen jó, eredeti áron már nem venném meg. Egyébként az illatot imádom nekem egy az egyben Scandal.