bugeyes

Regisztráció dátuma: 2017. április 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 18.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

IT Cosmetics Bye Bye Under Eye Anti-Aging Concealer

IT Cosmetics Bye Bye Under Eye Anti-Aging Concealer
2021. szeptember 1.

Nagyon vártam, hogy beszerezzem, és kipróbálhassam. Sajnos viszont egyáltalán nem lett szerelem. Tény, hogy nagyon jó - talán túl magas is - a fedése és tartós, de a textúrája miatt magamon nem szeretem használni. Ez a nagyon sűrű, a többi korrektoromhoz képest nehezen eldolgozható állag sokat elvesz sajnos az élményből. Keveset kell belőle használni, de akkor is picit nehezebb az érzete, és nekem ez nem komfortos. Nekem kisebb ráncocskáim vannak, de azért fixálás nélkül, mint minden krémes anyag kb, igenis meg tud ülni.

Catrice Lift Up Volume & Lift Szempillaspirál

Catrice Lift Up Volume & Lift Szempillaspirál
2021. augusztus 31.

Egy végülis olcsó termék, de mivel alacsonyabb árkategóriából is volt/van nagyon jó szempillaspirálom, ahhoz mérten ez nagyon gyenge. Nem is a hatás tekintetében, mint inkább minőségre. Én is azt tapasztaltam, hogy először nagyon híg a festék, ez számomra azért volt kellemetlen, mert amúgy is elég hosszúak a pilláim és felkenődött mindenhova. Nekem az a bumszli a kefe a végén is inkább zavaró, mintsem plusz. Aztán eltelt 2-3 hét és elkezdett sűrűsödni és szépen beszáradni. Természetesen nem használok 2 évig egy spirált, de azért, hogy kb. 1 hónap alatt használhatatlanná váljon, az kicsit durva. Nekem lemosni is elég nehéz volt, nagyon makacs volt festék, sajnos nem tudom jobban leírni. Eddig sem voltam a márka spiráljainak elkötelezett híve, pedig egyébként más termékeiket nagyon szeretem. Csak azért nem egy *, mert végülis egy ideig használható volt, de amúgy jó szívvel nem ajánlanám senkinek.

Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF 30 kombinált/zsíros bőrre

Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF 30 kombinált/zsíros bőrre
2021. július 6.

Mini verziót rendeltem próbára, és azt kell, mondjam, nagyon elégedett vagyok. Nem okoz semmilyen irritációt, sem pattanásokat. Korábbi fényvédőimhez képest könnyedebb és pár perc várakozást követően remekül lehet rá sminkelni is. Ha nem sminkelek, akkor is szuperül helyt tud állni, egyszer sem pirult meg az arcom. Az én arcomon egyébként nem hagy fehér réteget és nem fullasztó érzés viselni. Picit a jellegzetes ásványi fényvédős illata zavaró, de valamiért valamit. Hogyha nem találok olcsóbban hasonlót, szerintem maradok ennél a terméknél.