Best of Beauty 2019

bugeyes

Regisztráció dátuma: 2017. április 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 18.
Bőrtípus: Zsíros

1 ELADÓ KRÉM

Too Faced Better Than Sex Mascara

Too Faced Better Than Sex Mascara
2019. június 17.

Félve rendeltem meg, de mivel szettben volt nagyon jó áron, gondoltam teszek vele egy próbát és milyen jól tettem! Alapvetően nem nagyon vagyok oda a homokóra alakú kefékért, de ezzel valamiért nagyon szépen tudok dolgozni. Persze vigyázni kell, hogy ne maszatoljam össze magam a kefével, de kis odafigyeléssel gyönyörűen ívelt, hosszú, dús szempillákat lehet elérni. Nekem tetszik a festék minősége is, mert nem ragad meg egy kiló festék a pillákon, ezért gyönyörűen lehet rétegezni a kívánt hatás elérése érdekében. Nagyon remélem, hogy nem fog hamar beszáradni, mert ha nem fog, akkor a Chanel spirálom is elbújhat mögötte! Egyelőre megelőlegezem az 5*-ot.

It Cosmetics Your Skin But Better Cc+ Cream Oil-Free Matte With SPF40

It Cosmetics Your Skin But Better Cc+ Cream Oil-Free Matte With SPF40
2019. június 17.

Rendelés útján jutottam hozzá, és szerencsére eltaláltam a nyári színemhez passzoló árnyalatot. Nem igazán szeretek nyáron alapozót használni, ezért gondoltam, hogy kipróbálom a zsíros/kombinált bőrre való fajtát. Azt még érdemes tudni, hogy az árnyalatok alapvetően sötétebbek, mint ahogy online fel vannak tüntetve, ezért rengeteg swatchot nézegettem, hogy eltaláljam a megfelelő színt.

Nagyon megszerettem, mert nem kell belőle sok, mégis elég jó a fedése és hiába egy testesebb állagú termék, mégsem érzem, hogy rajtam van. A fényvédő benne egy külön plusz, illetve nagyon szépen mutat a bőrömön. A matt hatás sajnos nem tart ki egész nap, de esetemben sajnos mindig ez van, bármilyen matt hatású alapozót is használtam eddig, mert nagyon zsíros a bőröm. Fixálással egy munkanap végéig azonban simán vállalhatóan néz ki, alapvetően nem kopik le és minimálisan ül csak be a kis mosolyráncomba, ami szintén minden alapozónál problémát okozott eddig.

Ecsettel és blenderrel is eldolgozható, bár általában benedvesített (sima víz/ termálvizes spary/ mac fix+) blenderrel dolgozom el, mert úgy hozta eddig a legszebb és legtartósabb eredményt. Szerintem újravevős lesz. :)

Avon True Glow Barnító Gyöngyök

Avon True Glow Barnító Gyöngyök
2019. június 11.

Annak idején, még mikor elkezdett egyáltalán halványan érdekelni a sminkelés gondolata, akkor használtam a pirosító gyöngyökkel együtt. Ahogy elkezdtem felfedezni egyre több márkát, terméket, háttérbe szorultak, mert találtam sokkal jobb minőségű bronzosítókat is. Most a nosztalgia jegyében nemrég megrendeltem a barnító gyöngyöket Medium Tan árnyalatban, gondoltam nyárra jó lesz, így, hogy van egy enyhe fénye is ezeknek a gyöngyöcskéknek. Igaziból kellemesen csalódtam, mert sokkal pigmentáltabb, mint ahogy emlékeimben élt, és sokkal szebben, könnyebben eldolgozható, szépen mutat a napsütésben a bőrön. Aki nem szereti annyira a melegebb árnyalatokat, azoknak nem javaslom ezt a színt, de egyébként az ár-érték arány, és a minőségbeli javulás miatt megadom az 5 csillagot.