bugeyes

Regisztráció dátuma: 2017. április 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 18.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth Eye Creme

Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth Eye Creme
2020. december 27.

Nem bántam meg, hogy kipróbáltam, ellenben örülök, hogy nem ruháztam be egy vagyonért a teljes kiszerelésre. A hidratáláson kívül sajnos tényleg nem tapasztaltam semmi extrát. Azt értem, hogy nem egy szemkrémtől kell csodát várni, de ilyen áron azért nyújthatna is valami kis pluszt.:) Pozitívum, hogy sminkelni lehet rá szépen. A csomagolásról a betűk lazán lekopnak... Ami egy ilyen kategóriájú terméknél vicc. Szerettem volna jó pontot adni és szeretni ezt a terméket, de sajnos tényleg nem jobb semmiben, mint a korábban általam kipróbált termékek.

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2020. december 27.

Eddigi legjobb tonikom! 🙏🏼 A kedvező ártól elvonatkoztatva, tényleg úgy segíti a pattik utáni sebgyógyulást, és úgy húzza le a gyulladást, hogy nem szárítja szanaszét a bőrt, ezzel együtt gyorsan beszívódik. Lehetne nagyobb kiszerelésű is a termék, mert így viszont elég gyorsan fogy.

Zara Women Oriental

Zara Women Oriental
2020. december 19.

Barátnőm adta oda a sajátját, mert neki nem tetszett a bőrén. Nagyon örülök neki, mert magamon viszont kifejezetten tetszik ez az illat, az árához képest tartós is. Rohangálósnak amúgy is nagyon szeretem a Zara parfümöket. Ez az illat egyébként így a hidegben különösen jól esik, a vanília-karamell elegy miatt kellemes melegség tölt el, ha ebbe burkolózom.