Buklika

Regisztráció dátuma: 2017. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre
2020. november 23.

Tuti újraveszen ha elfogy, megkedveltem, szépen eltávolítja a sminket.

Gyorsan fogy mostanában, mivel reggeli micellásvízként előéptettem. Szépen leszedi a felesleges zsírréteget, szárítás nélkül. Második lépésben a zöld bioderma micivízzel törlöm át az arcom, hogy az első körből leszedje a maradékot és az olajat, majd jön egy langyos vizes arcmosás. Összességében ez így kéméletes, de hatásos.

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2020. november 22.

Hátközépig érő hullámos, dús hajam van, és az elmúlt 10 év bőséges hajápolási tapasztalata alapján írom a véleményem. Összességében meggyőződésem, hogy a "fájdalom- és töredezésmentesség" nem eszköz, hanem fésülési technika kérdése, mert ha óvatosan bánunk a hajunkkal közben, jóval kisebb az esélye, hogy kárt okozunk.
Ajándékba kaptam egy ilyen hajkefét, amit Tengli-nek becézek. :D Csak és kizárólag a frissen mosott, nedves hajamra használom, hogy ne szennyezzem vissza a tincseimet, pl szárazsamponos sörtékkel. Első alkalommal, mikor próbáltam, kisebb passzékat fésültem át a végektől a tövekig szépen lassan, de előfordult, hogy sietnem kellett a kibontással, így nagy tincsekben, gyorsan "téptem" a hajam, nem kis sérülést okozva - és akkor azért húzta is rendesen.
1-1 nagyobb gubanc esetén nekem az vált be a legjobban, ha kvázi ráhúzom a csomót a kefére, és apránként lehúzogatom, újra és újra isméyelve a műveletet, mert ha gyorsan csinálom a bontást, akkor csak a gubanc felszínét érem, miközben a gumiszerű sörték elhajlanak.
Öröm használni, luxusérze van, de nem ez a kedvenc hajkefém. Kíváncsi vagyok, h mennyi ideig lesz még használható, "mikor kellene újravenni".

Cv Cadea Vera Clear 2In1 Púder & Make Up

Cv Cadea Vera Clear  2In1 Púder & Make Up
2020. november 21.

Nagyon de nagyon porzik, viszont jól mattít, igazán természetes hatású, szépen beleolvad a bőrömbe. 2-5 óránként újra használom, attól függően, hogy aznap mit kentem a fejemre, és mennyire fénylek.
Egyébként a 10-es és a 20-as árnyalatot is megvettem, mert teszter híjján nem bírtam eldönteni, melyik passzol jobban...

2 ÖSSZETEVŐ