Buklika

Regisztráció dátuma: 2017. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Balea Beauty Expert Vitamin C Serum-Creme SPF30

Balea Beauty Expert Vitamin C Serum-Creme SPF30
2024. március 3.

Dejó lett volna, ha átböngészem az INCI első 10 tétetelét legalább, és nem impulzusból vásárolok. Eddig egyszer használtam arcra, de az is bőven elég volt. Felkenés után 10 perccel olyan volt, mintha kicsapta volna a böröm a krémet, borzasztóan zsíros/fényes lett. Gondoltam magamban, mi a fenét vártam, a niacinamide-os tesója is pont így viselkedik. Délutánra az izzadtsággal együtt belefolyt a szemembe és csípett. Kidobni nem fogom, nyakra, dekoltázsra remek lesz a nyáron.

Max Factor Colour Elixir Rúzs

Max Factor Colour Elixir Rúzs
2024. február 23.

Rosewood árnyalatra csaptam le a dm-ben kiárusításkor. Szerintem ez egy átlagos krémes rúzs, gagyi műanyag tokban. Nekem sajnos nem jött be, mert túl viaszos, és a tartóssága nulla.

Bioderma Sébium Global Cover Színezett Krém

Bioderma Sébium Global Cover Színezett Krém
2024. január 23.

Utálom, és alig várom, hogy elfogyjon. A zöld korrektor, ami miatt elsődlegesen vettem, teljesen lefullasztja a bőrömet, nehéz érzetű és alig várom hogy lemoshassam, ráadásul nem tudok mit fölé kenni, mert minden maszkosan mutat rajta. A színe borzalmas, sötét és narancsos, és annyira híg, hogy lehetetlen adagoli, picit nyomok a tubuson, és dupla adag jön ki.

2 ÖSSZETEVŐ