Buklika

Regisztráció dátuma: 2017. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Eucerin DermoPure Mélytisztító Micellás Arclemosó

Eucerin DermoPure Mélytisztító Micellás Arclemosó
2020. április 2.

Tyű, ez nagyon jó, mert
+ nem szárít
+ jól tisztít
+ rögtön felfrissíti a bőröm, érzem ahogy felszabadul, fellélegzik egy hosszú nap után
Nagyon jó minőség, viszonylag kevés ( normál korongméret fele) is elég belőle, hogy mindent lehozzon. A kategóriájához képest csodaszer.
Én még tavaly októberben vettem a glamour napokon, lessan fogyott azóta, de rájöttem, hogy nem érdemes spórolni vele, mert csak 6 hónap a szavatossága.

Body&Soul Peeling Handschuhe Nylon Weiss

Body&Soul Peeling Handschuhe Nylon Weiss
2020. február 29.

Már nagyon sokszor újravettem, nagyon jó minőség. Könnyen mosható és fertőtleníthető, két hasznalat között gyorsan szárad. Hatásos, de azért nem durva a bőrhöz. Azóta, hogy az arcbőrömön kémiai hámlasztok, inkább már csak fürdéskor testre használom. A gyengéd tusfürdőket is jól felhabosítja.
Volt, hogy utazáskor otthonhagytam, és vettem helyette egy rossmanosat, az fele ilyen jó sincs.

Yves Rocher Couleur Végétale Szemceruza

Yves Rocher Couleur Végétale Szemceruza
2020. február 26.

A 06 Baie Nude árnyalatot vettem meg. Igazán nude, felkenve tényleg semmi színe nincs, csak az arany csillámok árulkodnak. Nagyon puha és krémes, könnyen siklik a szemhéjon, és ez a textúra lehetővé teszi, hogy szépen, lágyan és természetes hatásúra elfüstösítsem a szemceruzát, amivel kihúztam a felső szemhéjamat. Woow! Ez az igazán egyszerű de nagyszerű sminktermék!!! Én eddig YR Kohl (fekete) és YR Jumbo Couleur (09 - Thé nacré) zöld ceruzákkal együtt próbáltam, és abszolút favorit lett! Az eredeti árát nem éri meg, de pl törzsvásárlói kuponnal igen, egyébként én épp akciósan vettem 4 napja.
Egyetlen egy negatívuma van számomra, ami miatt képes lennékk visszavinni a boltba és reklamálni, ha lenne értelme: az én példányomra rá van írva, hogy "Made in Germany". Kár, hogy nem francia cucc, mert a franciának olyan luxus-flancos érzete van...

2 ÖSSZETEVŐ