Buklika

Regisztráció dátuma: 2017. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2021. december 1.

Így a téli időjárás miatt reggel-este ezzel hidratálom az arcom, és nagyon szeretem, a zsíros bőröm hálásan szippantja magába. A regeneráló hatását viszont egyelőre nem tapasztaltam, de a bőrpírt enyhíti. Jövő ősszel tuti újraveszem.

CeraVe Hidratáló Tisztító Olaj

CeraVe Hidratáló Tisztító Olaj
2021. november 30.

Kb másfél hónapja használom, és nagyon megszerettem. Már többféle képpen is kipróbáltam, és minden módon bevált. Van, hogy első lépésként vele kezdek, utánna egy vizesebb géles lemosó jön. Van, hogy olajos sminklemosó után ez a második lépés, és van hogy csak önmagában használom. Ha nagyon száraznak érzem a bőröm, előfordul, hogy tusoláshoz is használom. Szertem, ez egy aduász cucc szerintem. Nem hagy maga után se réteget, se feszülő érzést.

Balea 3In1 Arctisztító Kendő Mandulaolajjal

Balea 3In1 Arctisztító Kendő Mandulaolajjal
2021. október 1.

Tegnap vettem egyet, hazavittem, kibontottam - és legszívesebben azon lendülettel dobtam volna a kukába. Ahogy feltéptem a nyitókáját, valahogy túlszaladt, és a csomag 1/3-áig beszakadt. Nem placebo, de az illata szó szerint retro popsitörlő-illat. Pfujj. A nedvességtartalma a többi drogériás arctisztítóhoz képest átlagos.
Most betettem egy zacsiba, h ne száradjon ki, még nem döntöttem el hogy elhasználom-e vagy sem...

2 ÖSSZETEVŐ