bumblebee19

Regisztráció dátuma: 2022. június 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2022. június 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Maybelline Lash Sensational Sky High Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Sky High Szempillaspirál
2023. július 17.

Nekem nagyon bejött szerencsére. Szép dús, hosszú szempillákat tudok vele egy perc alatt csinálni, nem kenődik el nap végére sem és könnyű viselni, nem nehezíti el nagyon a szempilláim. A micellás víz simán lehozza amikor le kell mosni. Talán az egyetlen apróság, hogy viszonylag lassan szárad és ha nagyon felnézek akkor rákenődik a szemhéjamra is.

Tresemmé Hajszínkiemelő Pakolás

Tresemmé Hajszínkiemelő Pakolás
2023. február 16.

Az évekig szőkített hajam nagyon gyorsan ledobja a sötéteszőke/világosbarna festéket. Ez nagyon szépen befogja a hajam szerencsére. A kezet valóban megfogja, de egy szappanos kézmosással nekem le is jön utána.

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2022. augusztus 16.

A világos szőke hajamat szerettem volna sötétszőkére befesteni. A 6os árnyalatra esett a választásom. Ahogy felkentem már láttam, hogy nagyon sötét, így előbb le is mostam. A hajam sötétbarna lett…sajnos nem olvastam a véleményeket itt előbb, de soha többet nem veszek ilyen festéket. A világosabb árnyalatokat próbáltam már, azok egész jók voltak. Az applikátora, a pici sampon és balzsam viszont tök jó. De így is 1 csillag mert teljesen barna lett a hajam. Most itthon szenvedek, hogy világosabb legyen, mert a fodrászoknál vagy 1 hónapos várólista van, vagy 30-40kért csinálnák meg… hátha valaki pórul jár, ezért leírom nekem mi segített egy picit. (Erős hajam van amúgy, szerencsére bíja a gyűrődést).
Amint lemostam és megszárítottam a festéket facsartam 3 citromot egy tálba. Ehhez 2 kis zacskós sütőpor és egy kics balzsam ment. Jól össze kell keverni és habzani fog a sütőpor de ez normális. Ezzel bekentem a fejem és hagytam 2-3 órát a hajamon. Ezt kimostam belőle és head&shoulders samponnal megmostam a hajam. A korpásodás elleni samponok szuperül ki tudják mosni a színt. Aztán este csináltam egy ecetes-vizes mixet 1:1 arányban én fél-fél litert használtam. Na ez marha büdös, de szerencsére a szag el fog illanni. Meleg vízbe kell az ecetet önteni. Ezt jól eloszlattam és hagytam 25 percet a hajamon. Ezután összekevertem megint head&shoulderst egy zacskó sütőporral. Ez is habzott de jól be lehet vele kenni az egész hajat. Csak óvatosan, mert a sütőpor nagyon irritáló tud lenni a fejbőrnek. Ezt masszíroztam a hajamba kb 5 percig. Most már jóval világosabb a hajam, de még mindig barna. Néhol egy-egy szőkésebb rész is van benne.

Amit még youtubeon találtam, majd tesztelem is, hogy mosogatószert, sütőport, head&shoulderst és 10/20as előhívőt kevernek össze, elméletileg ez jól leszedi a színt. Vagy marad a hajradír/color remover.

Amivel lehet a világosítást gyorsítani az a sok hajmosás nagyon meleg vízzel.

UPDATE
A youtube mentett meg, a fentebb említett koktél (csak 40es előhívóval) azonnal leszedte. Csak vigyázni kell mert szárít, nem is a hajat hanem a fejbőrt. Én kb 1 órát hagytam a fejemen de akinek vékonyabb szálú haja van lehet kevesebb idő is elég. Utána pakolás és visszakaptam a világos szőke hajam fodrász illetve roncsolás nélkül.

Ami még feltűnt kb 3 használat után, hogy a balzsam azért olyan szuper mert tele van nyomva szilikonnal…ez akkor tűnt fel amikor kicsit levágtam a hajam, és a levágott szálakról valami fehéres dolog jött le. Na az tipikusan a szilikonos balzsamok védjegye… tehát rárakja a szilikon bevonatot a hajra de annak köze nincs az ápoláshoz.