Bundesfrau

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 4.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Paul Mitchell Smoothing Super Skinny Serum

Paul Mitchell Smoothing Super Skinny Serum
2020. február 22.

Tinikoromban használtam utoljára balzsamot vagy bármi, ehhez hasonlót hajmosás után, de azóta, nagyjából 15 éve az ég egy adta világon semmit. Mivel nem festem, vasalom vagy göndörítem a hajam, nem éreztem szükségét az extra ápolásnak, természetesen is fényes és sok a hajam. Igaz, amint beköszönt a hideg időszak, megőrülök a szálló hajtól és a gubancoktól, ami a genetikailag szögegyenes hajamban is keletkezik. Nyáron is, ha például a kiengedett hajam mellett hátizsákot viselek és azt le-föl veszem napközben, a hajam kibontása a nap végén egy rémálommá válik, pedig már a normál hajkefémet is lecseréltem egy Tangle Teezerre a fájdalommentesebb fésülködés érdekében. Ennek ellenére sose gondoltam volna, hogy egy szérum jelentheti a megoldást az összes hajproblémámra. Mégpedig ez!
2019. március végén egy ismerősöm beszélt rá Bécsben, hogy vegyem meg ezt. Nem sok reményt fűztem hozzá, de a mini kiszerelésért úgy voltam vele, hogy megéri rááldozni a 10 eurot. Az első használat után még nem éreztem olyan látványos különbséget, de a második után már szerelembe estem a termékkel.
Nem csak a szálló, elektromos hajtól szabadított meg, de a gubancokat is elfelejthettem. És itt jön a hatalmas bónusz, amit soha nem hittem volna: amióta használom, 3 hónapja, a hajam annyit nőtt, mint máskor egy év alatt sem! És mintha a hajmosás időpontját is esetenként napokkal elcsúsztatná. (Vagyis kevésbé és később zsírosodik.)
Nem tudom, mi és van-e egyáltalán összefüggés, talán az, hogy a gubancok hiányában kevesebbet kell tépkedni a hajamat, illetve, hogy a hajvégek mindig kapnak egy kis extra ápolást. 7-10 naponta mosok hajat, így nincs túlzásba véve a használata sem. El sem hiszem, hogy nekem ennyit segített ez a csodaszer! Az árát kissé borsosnak találom és nálam nem elég az egy-két pumpányi sem alkalmanként, de biztos, hogy újraveszem, mert ennyire jól még soha nem érezte magát a hajam.

Update: 2020. február 22.

Eddig már harmadszorra vettem újra, továbbra is szerelemtermék. Szeptemberben egy időre kifogyott és mivel azt írták vissza az osztrák Douglastól, hogy már nem lehet náluk kapni, teljes letargiába estem, nélküle a derékig érő hajam ugyanis ismét egy kezelhetetlen rőzsebokorra emlékeztetett, mint korábban. Bécsben aztán mégis ott nézett rám a polcon. Mondanom sem kell, rohantam vele a kasszához, azóta pedig igyekszem betárazni belőle.

Paris Berlin Le Fluide Alapozó

Paris Berlin Le Fluide Alapozó
2019. április 1.

Sminkesként a felszerelésem alfája és omegája, nem véletlenül: ez az az alapozó, amely bőrtípusra, bőrállapotra és korra való tekintet nélkül minden arcon tökéletesen mutat. Sokak számára erős a fedése, szerintem kis mértékben alkalmazva nem olyan brutális, volt is rá példa, hogy a vendégem kifejezetten kérte, hogy minimálisan alapozzam csak le az arcát és ezt használva is megállapította, hogy tényleg olyan, mintha semmit nem érzékelne.
Nagyon tartós, nekem primer nélkül a legjobb. Összhatása annyira szép, hogy fotózásokra az egyik elsőszámú terméknek számít. Gyakorlatilag alig kell utómunka az arcbőrre, ha ezt viseli az adott modell. Érzésre számomra természetes, az erősen vízhiányos bőrömet nem szárítja. Személy szerint az illatát is nagyon szeretem. Csak ajánlani tudom.

Nina Ricci Bella EDT

Nina Ricci Bella EDT
2019. április 1.

Az üveg gyönyörű, a márka illatait kedvelem, de ez valamiért nekem túlságosan fanyar. Valószínűleg azért sem került közel a szívemhez, mert az édesebb illatokat kedvelem. Semmiképp nem tucatillat, imádnám, ha a szaglószervem jobban tolerálná. Így sajnos nem fog beköltözni az otthonomba. :(