bungics

Regisztráció dátuma: 2013. április 26.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 26.
Bőrprobléma: -

The Ordinary Ascorbic Acid 8% + Alpha Arbutin 2%

The Ordinary Ascorbic Acid 8% + Alpha Arbutin 2%
2019. április 2.

Nekem krém vagy szerum nem cseszte szét így a bőrömet soha, pedig nem vagyok mai csirke, kentem én már magamra mindent és nem is vagyok érzékeny. Bocsánat, de ki vagyok akadva. Mintha sósavval kentem volna be az arcom. Használok jó ideje szérumokat, c vitamint is, hozzá vagyok szokva. Ez már az első használatkor órákig marta a bőröm. Gondoltam hűha, ebben tényleg benne van akkor a hatóanyag. Pár nap múlva próbálkoztam újra, egész pici mennyiséggel, de ugyanaz. Még volt pár próbálkozásom negyed cseppnyi mennyiséggel, SEBEK lettek az arcomon. Kukában végezte, mert elajándékozni se mertem. Borzasztó.

Gehwol Callus Cream Bőrpuhító Krém

Gehwol Callus Cream Bőrpuhító Krém
2019. április 2.

Évek óta ezt használom, pedikűrös ajánlásával. Nekem világ életemben repedezésre hajlamos volt a sarkam, létezni se tudok, ha nem kenem valamivel. De ugye a sarokkenegetés macera, mert zoknizni kell, stb. Ezt is folyamatosan használni kell, de ha egyszer kúraszerűen megpuhítottuk a sarkunkat, elég 3-4-5 naponta kenni, ahogy eszünkbe jut. Azért szeretem, mert hosszan érzem a hatását. Szerintem profi cucc, nem is láttam még csak pedikűrösnél.
Azért írtam le, mert megérdemli a csillagos ötöst és látom nem nagyon ismeri senki.

Pearl Beauty Skalptisztító Zsíros, Viszkető Fejbőrre És Hajhullás Kezelésére

Pearl Beauty Skalptisztító Zsíros, Viszkető Fejbőrre És Hajhullás Kezelésére
2018. október 5.

Tönkretettem a fejbőrömet egy rossz hajápoló rutinnal, bekorpásodott, viszketett. Kétségbe voltam esve, mert alapvetően egészséges, dús volt mindig a hajam.
Ez a krém pár hét alatt rendbetette a fejbőröm, valami csoda.
Kúraszerűen minden hajmosáskor használtam úgy egy hónapig, azóta havonta egyszer. Már az első két alkalom után éreztem, hogy újjászületik a fejbőröm.
Teljesen megtisztultak a hajtöveim, a hajam megemelkedett, egy csomó új hajszál serkent, isteni érzés.