bungics

Regisztráció dátuma: 2013. április 26.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 26.
Bőrprobléma: -

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30
2019. szeptember 25.

Update-elem a nyári véleményemet és javítom csillagos ötösre a terméket. Egész nyári használat után elmondhatom, hogy szép lassan egységesítette az arcszínemet, ami őszre katasztrófa szokott lenni. Úgy látszik nagyon lassan fejti ki a hatását, de működik. Egyre több eucerin cuccot veszek, mind nagyon jó!

Rettenetesen foltos vagyok, hiába napvédőzök ezerrel. Mivel sokat vagyok a szabadban, nem tudom elkerülni a napot, hiába vigyázok. Már megszoktam, nem is hiszek a májfolt halványításban. Az arcbőrt egészében lehet világosítani, foltokat csak célzottan, lézerrel.
Ennek ellenére mindent megveszek, ami anti-pigment. :) Úgy néz ki egy picit világosít, de egyenletesen, nem a foltokat. Azt azért senki ne higgye el. Nagyon fura állaga van, úgy beszippantja az arcbőröm, mint a szivacs, nagyon sietni kell, hogy el lehessen kenni.
Szóval a remény hal meg utoljára,használom egész nyáron, aztán ősztől jön az igazi fehérítés. De valamit mégiscsak használ, ilyenkor nyár közepén már nagyon be szoktam barnulni és mintha most kicsit jobb lenne a helyzet.

Rózsakvarc Arcmasszírozó Roller

Rózsakvarc Arcmasszírozó Roller
2019. szeptember 11.

Vettem egy ilyet, csak mert tetszik. Nem hiszek semmiféle humbugba, méregtelenítő erőkben és pénzenergiákban :), de nagyon jóleső érzés használni. Reggel szoktam a reggeli kencéim felvitele után, jó hideg érzete van, szerintem segít a reggeli püffedtségen, felfrissít.

Balea Professional More Blond Balzsam (régi)

Balea Professional More Blond Balzsam (régi)
2019. július 24.

Nekem nagyon jó. Göndör hajam van, bő fél éve cgm- re váltottam. Ezért egy csomó göndörbarát cuccot bevásárolta. Most néztem meg a régi hajápolóimat és láttam meg, hogy ez is cgm barát! Ráadásul a fő összetevői között, ami a tubuson van 3 protein is van, amire a hajamnak nagy szüksége van.
Viszont az itt, a krémmánián felsoroltak nem azok, ami a tubuson van!!! A termék ugyanaz, az tuti, tehát a fotó alapján ugyanaz. Valami nem stimmel.
Viszont mivel a termék nagyon jó a fehérjehiányos a hjamnak, ezért annak hiszek, ami a tubuson van.
Ja, világosítani nem világosít, legalábbis nem vettem észre.