bungics

Regisztráció dátuma: 2013. április 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. április 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Nature Box Avokádó Regeneráló Hajkrém

Nature Box Avokádó Regeneráló Hajkrém
2021. szeptember 8.

Nem kapni már sehol hónapok óta. Nagyon mérges vagyok, mert nekem nagyon jó volt az egész termèkcsalád cgm-hez, még a megújult samponja is. Hajmosáskor is, frissítésnek is ezt használtam vagy 3 éve, amióta megjelent. Kísérleteztem már a cgm-el mindenfélével, külföldi cuccok rendelésével is, de ez teljesen jó volt, maradnék ennél, erre tessék, megszűnik.
Ha valaki még talál valahol, szóljon nekem, felvásàrolnám a maradék készleteket! 🙂

Nuxe Huile Prodigieuse Florale Többfunkciós Szárazolaj Arcra, Testre, Hajra

Nuxe Huile Prodigieuse Florale Többfunkciós Szárazolaj Arcra, Testre, Hajra
2021. június 9.

Szeretem a szárazolajokat a sokrétű hasznàlhatóságuk miatt. Parfümfóbiásoknak nem való, de aki szereti az illatos illatszereket, annak egy ilyen termék csodaszer. Arcra nem kenem egyedül, de amúgy mindenhová, vizes kézzel felkenve kivàltja a testápolót, de nyilván nem hosszútávon és állandóra. Most, hogy végre lehet szoknyát hordani, a lábszáramra kenve pl. szép matt csillogást ad. A hajamra is jó, göndör, száraz hajam van, szépen puhítja.
Az illatát annyira megszerettem, hogy megvettem a parfümjét. Nekem ez egy nagy kedvenc lesz egy darabig, az biztos.

Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster

Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster
2020. július 8.

Sok próbálkozás és rengeteg ablakon kidobott pénz után ez az egy c vitamin booster vált be nekem. Meggyőződésem, hogy azért, mert ezt aktiválni kell az első használat előtt, tehát nem áll a boltok, raktárak polcain hónapokig, miközben a c vitamin elbomlik hamar. Azért is csak 8 ml, mert a végére látszik, hogy kezd megromlani, büdösödni kezd és a színe is megváltozik. De tényleg már csak az utolsó cseppek.
Én éjszakára használom, nagyon szép kisimult leszek reggelre, halványítja a foltokat.