bungics

Regisztráció dátuma: 2013. április 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2013. április 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok
Korcsoport: >54

Kérastase Curl Manifesto Fondant Hydratation Essentielle

Kérastase Curl Manifesto Fondant Hydratation Essentielle
2023. február 26.

Göndör lànyok vegyétek, vigyétek! Valami csoda a samponjával együtt. Én nem kenek 10 féle cuccot a hajamra, mint a cgm fanatikusok (próbáltam, szerintem hülyeség), jó sampon + balzsam és lenmegzselé, ami nekem bevált. Most ezt az új Kerastase családot ki kellett próbálnom, és imádom. 4 napig teljesen jó a hajam, a csigák megmaradnak, elég reggel vizes kézzel megigazítani.

A hajam 3A, de magas porozitású. Nagyon erőteljesen be tudom csigásítani, göndöríteni különböző trükökkel, a problémám a tartóssággal van. Hamar szöszösödik.

Nuud Care The Carefree Deodorant

Nuud Care The Carefree Deodorant
2023. február 26.

Az előttem szólónak annyit mondanék, hogy ugyanez foglalkoztat engem is, állandóan azt lesem, mikor színeződik el a bőröm. Vagy hirtelen fogok e Törpapává változni, mint az az internetes mèmmé vàlt bàcsi, aki egèszsègmegőrzèsből itta az ezüstkolloidot és szürkèskékké vàlt a bőre visszafordíthatatlanul. 🤣
Egyelőre hasznàlom, mert muszàj volt kiprobálnom és le vagyok nyűgözve. Egy héten egyszer hasznàlom, semmi, de semmi szagot nem érzek magamon nap végèn sem. Àllandóan szaglászom magam vagy a férjemet kérem meg, de ő is azt mondja semmi rossz szag. Nap végén a levetett felsőimen sem érzek semmit, max. a parfümöm vagy az öblítő illatàt a ruhán. Hihetetlen.
De visszatèrve arra, hogy elvileg az ezüstnek baktériumölő tulajdonsága van, attól tartok, hogy mindent, de mindent kiirt, gyanítom az egészséges bacikat is. Még gondolkodom e miatt, hogy újravegyem e.

Update 2022. szeptember
Már vagy 3 hete megadta magát. Amióta bejött a rossz idő nem működik. Érthetetlen miért. Most azért léptem be, hogy megnézzem mióta hasznàlom és imádtam. A forró nyarat is végig ezzel toltam. Pl. ma két napja kentem és most délután màr át kell öltöznöm és mosakodnom, mert annyira zavar, hogy izzadságszagom lett. Eddig heti 1-szer kentem és tökéletesen működött.

Update 2023 február
Megint használtam egész télen és tökéletesen működik heti 1x-i használattal. Rájöttem, hogy az a titka, hogy csak természetes szálú ruha mellett működik. Szinte csak gyapjú, merino és pamut felsőket hordok télen, ami közvetlenül érintkezik a bőrömmel, ezek a szálak meg eleve antibakteriálisak. Nyáron azért vannak műszálas ruháim.

Borotalco Testpúder

Borotalco Testpúder
2023. február 26.

Nude heti dezodor + ez. Évtizedes problémàm oldódott meg, mert nem bírja a bőröm az izzadásgátló deokat.