bunieka

Regisztráció dátuma: 2011. március 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. március 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Essence Volume Stylist 18h Lash Extension Szempillaspirál

Essence Volume Stylist 18h Lash Extension Szempillaspirál
2020. augusztus 13.

UPDATE:
Vissza kell szívnom, hogy Tati szívott valamit, mert úgy tűnik, én szívtam. Hetekkel később elkezdett a formula egy kicsit száradni, már nem tapasztja össze a pillákat, mélyfekete, tartós, ívelt. A szemhéjamra még mindig felkenődik, ezzel vigyáznom kell, hogy ne nézzek ki bohócnak a tömegközlekedésen. Ebben az árkategóriában nagyon jó, újra fogom venni :D

Sajnos elkepesztoen sok festeket vesz fel a kefeje, rendesen le kell rola huzogatni a felesleget. Sajnos a szemoldokomre mindig felkenodik:( Tati ajanlasara vettem, de nem tudom mit szivott mikor ajánlotta...

Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Alapozó

Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Alapozó
2018. december 17.

Ezer éve nem írtam véleményt, de most muszáj. Ez a valaha volt legjobb alapozóm. Volt már Too Faced Born this way, Chanel Vitalumiere, Dior Forever, Estee Lauder DW. Hogy csak egy párat említsek a nagyok közül.
A felvitele nekem kézzel vált be a leginkább. Mindenképp alá kell hidratálni rendesen, ha inkább száraz a bőröd. El tudom képzelni, hogy a zsíros bőrűeknek igazi megváltás ez a formula. Figyelni kell azért, hogy nagyon gyorsan szárad, de nekem sosem marad foltos.
Tartós, gyönyörűen kopik, munka után (8 és fél óra) még mindig friss és szép a sminkem. A pirosító a nap végén is ott van az arcomon hála ennek az alapozónak.
Porcelánbaba-bőr garantált, ha jól választod ki az árnyalatod (én mindig a temptalia foundation matrix-szal csinálom, és még sosem nyúltam mellé).
Tartós, a finish egyszerűen gyönyörű, az illata diszkrét. Egyedül a kupak egy picit fura, ha berakom a táskámba, van, hogy lekalandozik a tetejéről.
Még az árával sem szálltak el. Szerintem Ririék most egy igazi legendát alkottak.

Balmain Hair Silk Perfume

Balmain Hair Silk Perfume
2016. október 16.

Huuu... nagyon szeretem ezt a kis fújóst. Az illata nagyon finom, és bár nem marad meg sokáig (szerintem max pár óra, bár ez biztos változik hajtípustól és helyzettől függően) de utána szuper selymes és fényes lesz a haj. Ha közelről fújod akkor hajvégápolónak is tuti éjszakára. Szerintem egyébként inkább egy finom illatú ápoló semmint "parfüm". Elég drága, de online webshopokban néha ha két dolgot rendelsz pl. akkor adnak valami ajándékot (én egy nagyon szép Balmain neszeszert kaptam mellé). Ráadásul mini kiszerelésben is van, amit be lehet dobni a tatyóba :) és néha lenyűgözni azt, aki szeret beleszagolni a hajunkba :)