bunieka

Regisztráció dátuma: 2011. március 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. március 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál
2022. május 30.

Én sem olvastam a véleményeket mielőtt megvettem... A sima lash sensationalt akartam megvenni glamour napokon. De csak ez volt. Uuu mondom, redflag hogy csak ebből van, de annyira borzasztó nem lehet, ha az LS tesója.
Otthon elolvastam a KM véleményeket, és azt hittem h ez most totál pénzkidobás volt. Szóval nagyon meglepődtem, amikor kipróbáltam, és gyönyörű drámai, szuperfekete pillákat csinált.
Na most, ez nem egy natural look, az biztos. De én pl. imádom, ha egy szempillaspirál iszonyú fekete (mint pl. a Lancome Hypnose, csak hát azt nem akarom megvenni kéthavonta).
És nem bánom azt sem, ha egy picit póklábas, mert van kis fém szempilla-fésűm még aliról, amit ilyen esetekben alkalmazni szoktam. Szóval nem fogok visszatérni a sima lash sensational-hez, mert nekem ez sokkal inkább wow hatás.

Too Faced Born This Way Alapozó

Too Faced Born This Way Alapozó
2021. november 4.

Nagyon szeretem a BTW-t, már a 3. üvegnél járok. Az egyik dolog, hogy ez egy közepes fedésű alapozó, így nem tüntet el az arcodról túl sok mindent - de nagyon szép, ragyogó összképet ad. Nagyon sok dicséretet kaptam már ezzel, hogy hogy lehet ilyen tökéletes a bőröm:D. Kézzel, és ecsettel is pont ugyanolyan szép a végeredmény.
Ahogy minden alapozó alá, ez alá is egy szaténos finishű fényvédőt szoktam kenni, így éppen annyira dewy a hatása, amennyire kell.
Engem nem szárított, nem zsírosított, nem okozott pattikat (nem úgy, mint a társa, a Peach Perfect).
Kuponokkal egész baráti áron is hozzá lehet jutni.
Egyetlen szívfájdalmam talán, hogy nagyon nem utazóbarát, mert nehéz üvegből van, és így persze törékeny is.

Update: A második üvegemet törtem el ma reggeeeeeel!!! Oké hogy szép az üveges alapozó, meg látszik hogy nem 1500 Ft volt, de miért nem lehet inkább olyan pumpás kis műanyag tubus, mint mondjuk a Peach Perfect? D: (oké, annak sokkal gagyibb a kinézete, de utazásbiztos, törésbiztos....) Ezért nem fogok levonni pontot, mert a legtöbb high end alapozó üvegben van - és persze, reggel 5-kor készülődés közben még kótyagos vagyok, de a franc essen már beleeeee

Essence Volume Stylist 18h Lash Extension Szempillaspirál

Essence Volume Stylist 18h Lash Extension Szempillaspirál
2020. augusztus 13.

UPDATE:
Vissza kell szívnom, hogy Tati szívott valamit, mert úgy tűnik, én szívtam. Hetekkel később elkezdett a formula egy kicsit száradni, már nem tapasztja össze a pillákat, mélyfekete, tartós, ívelt. A szemhéjamra még mindig felkenődik, ezzel vigyáznom kell, hogy ne nézzek ki bohócnak a tömegközlekedésen. Ebben az árkategóriában nagyon jó, újra fogom venni :D

Sajnos elkepesztoen sok festeket vesz fel a kefeje, rendesen le kell rola huzogatni a felesleget. Sajnos a szemoldokomre mindig felkenodik:( Tati ajanlasara vettem, de nem tudom mit szivott mikor ajánlotta...