bunieka

Regisztráció dátuma: 2011. március 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. március 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Alapozó

Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Alapozó
2018. december 17.

Ezer éve nem írtam véleményt, de most muszáj. Ez a valaha volt legjobb alapozóm. Volt már Too Faced Born this way, Chanel Vitalumiere, Dior Forever, Estee Lauder DW. Hogy csak egy párat említsek a nagyok közül.
A felvitele nekem kézzel vált be a leginkább. Mindenképp alá kell hidratálni rendesen, ha inkább száraz a bőröd. El tudom képzelni, hogy a zsíros bőrűeknek igazi megváltás ez a formula. Figyelni kell azért, hogy nagyon gyorsan szárad, de nekem sosem marad foltos.
Tartós, gyönyörűen kopik, munka után (8 és fél óra) még mindig friss és szép a sminkem. A pirosító a nap végén is ott van az arcomon hála ennek az alapozónak.
Porcelánbaba-bőr garantált, ha jól választod ki az árnyalatod (én mindig a temptalia foundation matrix-szal csinálom, és még sosem nyúltam mellé).
Tartós, a finish egyszerűen gyönyörű, az illata diszkrét. Egyedül a kupak egy picit fura, ha berakom a táskámba, van, hogy lekalandozik a tetejéről.
Még az árával sem szálltak el. Szerintem Ririék most egy igazi legendát alkottak.

Balmain Hair Silk Perfume

Balmain Hair Silk Perfume
2016. október 16.

Huuu... nagyon szeretem ezt a kis fújóst. Az illata nagyon finom, és bár nem marad meg sokáig (szerintem max pár óra, bár ez biztos változik hajtípustól és helyzettől függően) de utána szuper selymes és fényes lesz a haj. Ha közelről fújod akkor hajvégápolónak is tuti éjszakára. Szerintem egyébként inkább egy finom illatú ápoló semmint "parfüm". Elég drága, de online webshopokban néha ha két dolgot rendelsz pl. akkor adnak valami ajándékot (én egy nagyon szép Balmain neszeszert kaptam mellé). Ráadásul mini kiszerelésben is van, amit be lehet dobni a tatyóba :) és néha lenyűgözni azt, aki szeret beleszagolni a hajunkba :)

Rihanna Reb’l Fleur EDP

Rihanna Reb’l Fleur EDP
2016. február 6.

Ez a parfüm leginkább akkor mutatja meg az igazi arcát, mikor szépen lecsengenek a fejillat akkordjai.. Először szuper édes, kókuszos, barackos illat, ami lehetne akármi más is... Aztán ahogy telik az idő, eltűnik az az élesség belőle, és nagyon kellemes, bújós illattá változik. Tavasz végén, nyár elején a legjobb, a legnagyobb melegben viszont csínján kell bánni vele. A hűvösebb időben is működik, ilyenkor is megvan a varázsa. Férficsalogató illat :D