bunnyberry

Regisztráció dátuma: 2011. december 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

e.l.f. Studio Matte Lip Color

e.l.f. Studio Matte Lip Color
2012. december 14.

Natural és Tea rose árnyalatban van a birtokomban. Először a Naturalt rendeltem, és rajtam kissé sárgás-barackos színű amit én nem szeretek... Így megrendeltem a Tea Rose-t is. Ez viszont nagyon bevált :D Hétköznap csak kontúrnak használom, meg egy kicsit eloszlatok a szám többi részén+ egy kis ajakápoló vagy szájfény és kész is van. Nappalra ugyanis kicsit erős lenne mert sötétrózsaszínes-lilás szín . Estére bátran satírozom az egész számat. Nagyon tartós, könnyű használni. Az evés-ivást is elég jól bírja.

Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss

Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss
2012. október 14.

A közös életünk tegnap kezdődött el. Elképzelések nélkül sétáltam be a parfümériába ahol azonnal segítséget is kértem. Mutogatott nekem az eladó egy jó pár illatot de valahogy nem tetszettek. Mire megmutatta az utolsót is amit hozzám illőnek gondolt, a sokból háromra emlékeztem csupán. Ezt a hármat fújta rám, majd kimentem az üzletből nézelődni, hogy ismerkedjen meg a bőröm az illatokkal. Szomorúan vettem észre, hogy egyik se az igazi, mind kommersz volt, semmi egyediség.

15 perc múlva visszamentem és elújságoltam az eladónak hogy egyik se vált be, túl egyszerű és közönséges mind. Erre felcsillant a szeme és a legalsó polcról elővette a "sima" Amor Amor-t. Azonnal éreztem hogy igen, ez lesz az igazi. Utána viszont Ő is előkerült, és a csuklómon dőlt el végül az ítélet: a Forbidden Kiss jött velem haza. A másik kifújva a papírra jobban tetszett, viszont a bőrömön nem volt olyan finom, szinte el is tűnt azonnal. Ő meg pompázott. Hazafelé végig a csuklómat szagolgatva rá kellett jönnöm, hogy folyamatosan változik. Rajtam a kávé, a vanillia és a cédrus érződik igazán egy leheletnyi virágos illattal.
Egyenlőre csak a kis kiszerelést vettem meg, hátha nem leszünk annyira jóban. Holnap vetem be először élesben, úgyhogy kíváncsi leszek a reakciókra...

Yves Rocher Pure System Pórusösszehúzó Tonik

Yves Rocher Pure System Pórusösszehúzó Tonik
2012. október 12.

Nálam eddig nagyon jól teljesít. Nem szárít, mattít, használata után szép, egységes, puha és illatos a bőröm, a pórusaimat szépen összehúzza. Amióta használom egyértelműen szebb a bőröm. Sminklemosás után nagyon jólesik használni mert olyan érzésem van hogy táplálja és nyugtatja az arcom. Az esti krémezést is elhagytam amióta ezt használom. Viszont reggel, amikor valami frissítő esne jól nem szeretem felkenni, úgyhogy nem is szoktam reggelente használni. Mindent egybevetve ez a legjobb tonikom :))

1 ÖSSZETEVŐ

Averrhoa Carambola (Starfruit) Fruit Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott