burberry

Regisztráció dátuma: 2012. december 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. december 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Neutrogena Creamy Oil Krémes Testápoló Olaj

Neutrogena Creamy Oil Krémes Testápoló Olaj
2014. október 28.

Húú, nekem ez sokkal, de sokkal jobban tetszik, mint a deep moisture változata. Először azzal kezdtem tavaly télen, gondolván egy vízhiányos bőrre az való. Nekem az annyira nem tetszett, mert bár valóban nem kellett minden nap használnom a megfelelő hidratálás miatt, viszont ragadt, nehezen szívódott be, nem hagyta a bőröm a lélegezni. (Legalábbis olyan érzés volt. )
Aztán újra akartam venni, nem néztem meg a feliratot, és teljesen véletlen vett meg ezt.
Számomra ez A testápoló. Könnyen beszívódik, nem ragad, visszafogott illat (bár választásnál nálam ez nem szempont) és hosszan tartó hidratálás, selymes bőr. Szuper :) Szerintem ár/érték arányban kitűnő.

Himalaya Herbals Sensi Relief Fogérzékenység Elleni Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sensi Relief Fogérzékenység Elleni Gyógynövényes Fogkrém
2014. október 12.

Nekem ez a fogkrémje is tetszett a Himalayanak a fehérítős mellett. Azért vettem ezt, mert úgy olvastam, hogy néha érdemes váltogatni a fehérítős fogkrémeket a kíméletesebbekkel, hogy védjük a fogzománcot.
Szóval igen, sűrűbb az állaga, de ez nem zavart a használatban. Íze tényleg leginkább fogorvosi édeskés jellegű, de ez sem zavart. Szinte alig habzik. Jól tisztít, talán a fogérzékenységben is segít. Most akarom újra venni. Kell a szájvíz mellé, de leglább nem érzed órákon át a mentolos ízt. Nekem sokáig elég volt.

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó
2014. október 10.

A 2-es árnyalat van meg belőle, de szerintem ez is elüt a bőröm színétől. Mindig jól aláhidratálok, így nem ül meg a ráncokban. Nekem a bőröm nem pattanásos, kivéve az állam, amin rendszeresen mitesszerek jelennek meg, és ez az alapozó előszeretettel kreál belőlük gennyes pattikat. Nagyon fura ez számomra, még a legolcsóbb alapozó sem okozott ilyet az államon. A bőröm többi része többnyire normál. Azért vettem ezt a terméket, hogy hátha nem fog pattanásokat okozni. Ahogy elnézem eddig nem történt ilyen az arcom más területén. Szóval innentől kezdve az államra nem teszek belőle.
Felvitelnél tényleg hamar szárad, de nekem ez probléma. Matt finishe van,és vékony rétegben is szerintem látszik az emberen, hogy van rajta valami. Inkább alkalmakra használom.
Közepes fedése van. Keresem az igazit ebből is. Egy ilyen terméktől jobbat vártam.