Burya

Regisztráció dátuma: 2014. november 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Revox B77 Plex Molecular Repair Hajmaszk

Revox B77 Plex Molecular Repair Hajmaszk
2024. június 12.

Tesztelésre kaptam, szerelem lett! Eddig 5 alkalommal használtam, először ahogy a leírásban is szerepel, samponos hajmosás után nem használtam balzsamot, csak ezt, és benne is hagytam a hajamban. Rögtön első alkalommal már érezhetően puhább lett az amúgy szàraz hajam. A kävetkező pár alkalommal kombináltam hajbalzsam helyett hajmaszkkal, majd feltettem ezt a hajamra, és legnagyobb meglepetésemre újra beállt puha loknikba. Utoljára akkor tudott ilyen szépen göndörödni, mielőtt a hajfestéssel tönkrevágtam volna. Nagyon pici mennyiség is elég belőle, könnyű eloszlatni, nem ragad, nem zsírosít, csak puha, fényes loknikat eredményez. Biztosan újraveszem, ha elfogy.

Clinique High Impact High-Fi™ Full Volume Szempillaspirál

Clinique High Impact High-Fi™ Full Volume Szempillaspirál
2024. május 7.
(!)

Tesztelésre kaptam.
Elsőre furcsa volt a keféje, kellett egy kis gyakorlat vele, hogy ne maszatoljak vele, de gyorsan meg lehet szokni. Brutál fekete pillákat varázsol, a kis rostszálaknak köszönhetően pedig sűrű és látványos a végeredmény még egy rétegben is. Göndörítésre önmagában nem alkalmas, de minden más szempontból kiválóan teöjesít. Nem maszatolódik, nem pereg napközben.

Isana Hair 6In1 Rose Dream Hajolaj Spray

Isana Hair 6In1 Rose Dream Hajolaj Spray
2024. március 16.

Nekem nagyon bevált, már a 6. tubust használom. Nagyon jó a porlasztója, aprószemű egyenletes permetet ad, könnyű eloszlatni. Mosás után hagyom egy kicsit száradni a hajamat, majd félig nedves hajra használom és hagyom magától megszáradni. Eszméletlenül puha, fényes loknikat eredményez, konkrétan szebb eredményt produkál, mint a szilikonos hajolajok.

1 MÁRKA