Burya

Regisztráció dátuma: 2014. november 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték
2020. június 27.

Nagyjából 9-es színmélységű szőke hajamat festettem a 8-0 árnyalattal. A sötét színeknél már megtanultam, hogy mindig 2-3 árnyalattal világosabbat kell választanom a képen szereplőnél, de gondoltam a szőke hajamon ez a szőke árnyalat nem okoz majd gondot. Tévedtem. Barna lett. Ami fodrász körökben hivatalosan még mindig "világos szőke", azt a hétköznapi ember akkor nevezi csak szőkének, amikor piros hó esik... Ez bizony barna lett, a kicsit sötétebb, eredetileg kb. 8-as színmélységű hajtövemen SÖTÉTBARNA. Azt hittem, elsírom magam. Sokat szenvedtem vele, hogy szőke legyek, hát most az egész kuka. Hajnali negyed 2-kor álltam neki visszafesteni a jól bevált Palette C10-essel... Amúgy az illata kellemes, nem csípett, a hajamat sem szárította, de hogy ez a kifejezetten világos árnyalat az eleve világos hajamból barnát csinált, az nálam kiverte a biztosítékot. Az eggyel világosabb, 9-es színmélységben meg persze nincs hamvas árnyalat, csak a csibesárga 9-0, úgyhogy én ezzel többet nem próbálkozom. Részemről teljes pénzkidobás és egy szívinfarktusközeli állapot... Csalódott vagyok és dühös. Nem ajánlom.

Isana Olive Ajakápoló

Isana Olive Ajakápoló
2020. június 9.

Hétköznapokra tökéletes. Az ára baráti, jók az összetevői, nem szárít és kellemes az állaga is. Nem csodaszer, de teszi a dolgát. Kicsit fura, "nyers zöld" natúr illata van, de meg lehet szokni. Újravevős.

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre
2020. június 9.

Sokáig küzdöttem a vízhiányos, zsíros bőröm kezelésével, mígnem jobban beleástam magam a témába és meg nem tudtam, hogy bár a kifejezetten zsíros bőrre való termékek közvetlenül használat után tényleg segíthetnek, a legtöbb tele can alkohollal, mentollal és egyéb olyan összetevővel, ami hosszútávon nem csak hogy nem segít, de kifejezetten ront a helyzeten. Így aztán kitaláltam, hogy arctisztításhoz többet nem használok szappant és alkoholos tonikot, csak sima vizet és reggel/este micellás vizet. Az összetevői és az itteni vélemények alapján erre esett a választásom és nem is bántam meg. Kb. 3 hétbe telt, mire a bőröm "megnyugodott", mert már nem használtam a brutál arctisztítókat, és azóta teljesen kezelhető, nem fénylik és az összes pattanásom eltűnt. Még mindig nem 100%-os a probléma kezelése, de abban már biztos vagyok, hogy a szappanról micellás vízre váltás az eddigi legjobb dolog volt, ami az arcommal történt. Idő közben felfedeztem, hogy van ennek egy kifejezetten problémás bőrre való cinkoxidos változata is, ami szintén alkoholmentes, úgyhogy teszek egy próbát azzal is, aztán még jövök update-elni!

1 MÁRKA