Burya

Regisztráció dátuma: 2014. november 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Zara Lightly Bloom EDP

Zara Lightly Bloom EDP
2022. május 12.

Nekem a zöld kupakos, újabb változat van meg (NEM a summer edition!), szuper illat! Tényleg hasonlít a Miss Dior Blooming Bouquet-re, de míg abban sokkal hangsúlyosabb a bazsarózsa és a pézsma, ez inkább vizes, zöld, légies, sokkal könnyebb, és egy kicsit citrusosabb. Nekem ez egy halványzöld, tiszta illat, mintha még a frissen vágott fű is benne lenne. Rajtam a lótusz a leghangsúlyosabb, az az illatjegy, amit a legnagyobb nyári hőségben is jólesik viselni, mert sosem túl sok vagy fullasztó. Az egyik legjobb Zara illat szerintem!

Wella Invigo Red Recharge Színfrissítő Balzsam Vörös Hajra

Wella Invigo Red Recharge Színfrissítő Balzsam Vörös Hajra
2022. május 12.

Semmit sem csinál. A színt nem élénkíti, nem hidratál, a kifésülést sem teszi köönnyebbé hajmosás után, cserébe viszont drága. Nem ajánlom. Aki a hajszínét szeretné élénkíteni két festés között, annak a Chroma ID pakolásokat ajánlom, azok tényleg működnek, intenzíven színeznek ÉS ápolnak is.

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Hajpakolás

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Hajpakolás
2022. május 12.

Hajszínváltás miatt most eléggé megviselt, száraz a hajam vége, ehhez a termékhez nagy reményeket fűztem, de sajnos nem váltotta be, amit ígér. Nem rossz, de egy valóban száraz hajra ez kevés. Egy egészséges, megfelelően hidratált hajat biztosan szépen rendbentart, de akinek intenzív ápolásra van szüksége, az inkább a Repair (fehér) termékcsaládból szemezgessen.

1 MÁRKA