Burya

Regisztráció dátuma: 2014. november 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Dolce & Gabbana Dolce Rose EDT

Dolce & Gabbana Dolce Rose EDT
2021. február 15.

Faék egyszerűségű illat, de nekem tetszik. Elsőre friss, fanyar ribizli, majd kb. félóra múlva elkezd előbújni a rózsa is, ami kissé szintetikus hatású és leginkább a májusi rózsaszín rózsa, nem a nehéz illatú, mélyvörös fajta. A szantál rajtam nem jött elő, a pézsma annál inkább, amit nagyon szeretek. Bár nem egy egetrengető alkotás, de friss, nőies, bájos, az a fajta tavaszi-nyári gyümölcsös illat, amit jól esik magunkra fújni fürdés után otthoni láblógatáshoz és randira egyaránt. Rajtam 5-6 órát bírt bőrön, a sálamon és a hajamban még ma is érzem (tegnap délután próbáltam). Be fogom szerezni, szeretem a ribizlit. :)

Balea Velvet Moment Habfürdő

Balea Velvet Moment Habfürdő
2021. január 18.

Ez már a második Balea fürdőtermék, amitől pokolian viszketett, vörös és kiütéses lett a bőröm, pedig sosem történt még ilyen soha semmilyen termékkel. Az illata jó lenne, de nem elég intenzív, és már rögtön fürdés után annyira viszkettem tőle, hogy azt hittem megőrülök. A Balea termékekkel én ezen a ponton befejeztem minden további kísérletezést. Borzalmas.

Balea Cold Softness Tusfürdő

Balea Cold Softness Tusfürdő
2021. január 18.

Az illata nagyon hasonlít Stella McCartney Stella edp-re, ami állandó lakója a parfümös polcomnak, úgyhogy már éppen azon gondolkodtam, hogy bevásárolok ebből a tusiból, de szerencsére nem tettem. Az első alkalommal kicsit kiszárította a bőröm, a második után már viszkettem is, a harmadik után égni kezdett a bőröm, kivörösödött, csalánkiütéses lett és annyira viszketett, hogy azt hittem megőrülök. Másnap - összesen másfél óra alvás után - bevásároltam mindenféle hipoallergén tusfürdőt, szappant és testápolót, hogy helyrehozzam a szétgyötört bőrömet, mondanom sem kell, nem kevés pénzem bánta. Soha nem volt érzékeny a bőröm, az égvilágon semmire nem vagyok allergiás, ez alól úgy tűnik csak ez a rettenet képez kivételt. Összességében az illata nagyon jó, viszont minden másban horror ez a tusfürdő. Soha többet kategória.

1 MÁRKA