busa01206

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 20.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 20.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 22 eladás
Megnézem

Yadah Oh My Sun Protection Tone Up Base SPF50+ / PA++++

Yadah Oh My Sun Protection Tone Up Base SPF50+ / PA++++
2021. február 13.

Nekem most ugy tunik megtalaltam a tokeletes fenyvedot! Nem hagy feher reteget, egyaltalan nem ragad, konrketan teljesen sima, nem zavaroan matt erzest nyujt. Kiemelnem, hogy szaraz borre szerintem nem mukodik, normal/kombinalt borre pedig alahidratalva. En ugy hasznalom, hogy a cosrx csiganyalas esszenciat kenem ala, majd ez, ami egy tokeletes semi-matt bazist biztosit. A smink alatt nem kukacosodik, az alapozo majdnem hogy tartosabb tole es szerintem kesobb is kezdek diszkogombosodni nap vegen. Ha aznap nem sminkelek, akkor van, hogy a sundance sensitive fenyvedovel keverem, mert az nekem onmagaban kicsit fullaszto, de igy egyutt jol mukodnek. Pattanasokat nem okozott, az inci szep, esetleg a niara kell figyelni, akit kicsap.

Ebelin Professional Acetonmentes Körömlakklemosó

Ebelin Professional Acetonmentes Körömlakklemosó
2020. március 1.

Botranyrossz szegeny lemoso! A kiszerelese miatt kap ket csillagot, mert valoban kenyelmes hasznalni, de a hatasa nulla. Alig szedi le a lakkot, egy perces vattas aztatassal is csak felig szedi le, ezaltal gyorsan is fogy, de nem banom:)

Lovely Pump Up Deep Black Eyeliner

Lovely Pump Up Deep Black Eyeliner
2020. február 20.

Szerintem zseni lett, baromi kényelmes használni, puha a hegye és tökéletesen fekete még a legvége is. Tartóssága is vetekszik a drágábbakéval, nagyon megéri kipróbálni :)