busa01206

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 20.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 20.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 22 eladás
Megnézem

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5
2019. április 2.

Nagyon sajnalom,de csak 3 csillagot tudok adni. A hatasa teljesen jo, gyorsan eltunik a ragacsossag az arcomrol es kellemes erzest biztosit, viszont ami rettenetesen idegesit benne az az, hogy egyes termekektol felkukacosodik. Sokfele keppen teszteltem es mindig o volt a ludas. Eddig akarhany hialuronos szerumom volt egyik se csinalta ezt :(

Catrice Generation Matt Comfortable Folyékony Ajakrúzs

Catrice Generation Matt Comfortable Folyékony Ajakrúzs
2019. február 1.

Ilyen rovid ido alatt is azt mondhatom, hogy teljesen odavagyok erte. Szerintem nagyon jo kis applikatora van, en kenyelmesen fel tudom vinni a szamra a termeket. A formula kellemesen matt, de nem szarad koppanosra, amit en egyaltalan nem banok. Kicsit talan a nyx soft mat lip creamre emlekeztet, de ennek nincsen annyira habos allaga. Nagyon konmyed erzes az ajkakon. Tartossaga atlagos, ivast birja de az olajos evest nem, de hat azt melyik folyekony ruzs birja? A szineket is nagyon eltalaltak, tubusbol hasonloan neznek ki, de az ajkakon eleg mas a harom szin amit megvettem, de nagyon kis ugyes a catrice mert tokeletesen elertek, hogy az osszes szint be akarjam szerezni. Szerintem erdemes kiprobalni a leheto legtokeletesebb minndennapos ajakkence szamomra :)

183 Days by Trend It Up Lippenstift Metal Marker

183 Days by Trend It Up Lippenstift Metal Marker
2018. október 8.

Nekem sajnos csalódás. Szép metálos finishe van valóban, illetve egy filchez képest erősen pigmentált, viszont ahogy az elöttem lévő is írta, amint víz éri elkezdt elfolyni, tök fura. A másik amit magamon észrevettem, hogy ahol összeér az alsó és felső ajkam konrkétan kikopott a szín. Sajnos így nem tudom jó szívvel használni :(