buttercup

Regisztráció dátuma: 2011. december 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. december 2.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Vízálló Sminkek Eltávolításához

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Vízálló Sminkek Eltávolításához
2013. december 9.

Megtaláltam a tökéletes szemfestéklemosót! Igazából csak ismételni tudom az előttem szólót: valóban nagyon könnyen eltávolítja a sminket, még a legtartósabb, legintenzívebb sminket is lehozza dörzsölés nélkül. Nagyon jó az állaga, ugyanis használata után nem érzem azt az olajos réteget a bőrön, amit más lemosóknál szoktam. Az összetevői nagyon szépek, egyértelműen hidratáltabb a szemkörnyékem, amióta használom. Külön tetszik, hogy illatanyag- és alkoholmentes. A legnagyobb pozitívuma ,ami miatt számomra No 1, hogy egyáltalán nem csípi a szememet ( még akkor sem ha ténylegesen belemegy). Kiváló terméke a TBS-nek, teljesen reális áron, a mennyiségét és a minőségét is figyelembe véve.

Real Techniques Your Base/Flawless Expert Face Brush

Real Techniques Your Base/Flawless Expert Face Brush
2013. október 4.

Nagyon jó ez az ecset, álom vele az alapozás. Eddig ecset hiányában kézzel alapoztam, de kicsit bosszantó volt, hogy utána "könyökig" alapozós voltam. Itt a Krémmániám kezdtem el nézelődni, hogy milyen az ecsetfelhozatal, melyikről vannak jó vélemények. Elsődleges szempont volt az is a választásnál, hogy ne legyen drága, mert féltem, hogy csalódás lesz a vége. Iherben ez az ecset 9 dodó, plusz lejött 5 dollár kedvezmény, illetve én a legolcsóbb szállítási módot választottam 'próbacseresznye' alapon 4 dollárért, tehát összesen 1700 magyar forintot fizettem ezért a csodáért. Pontosan 2 hét alatt meg is érkezett az ecset, úgyhogy minden zökkenőmentes volt:). Az ecset ugyan szintetikus, de hihetetlen puha, egyáltalán nem karcolja a bőrömet.Valamilyen szinten örülök is, hogy nem természetes állati szőrből készült. A külleme nagyon kis csinos, igazán csajos. Egyszer mostam ki, de egyetlen szál sem hullott ki belőle. Ami még fontos szempont, hogy nem szívja be az alapozót, tehát nem marad a fele mennyiség az ecseten, így nem is áll fenn pazarlás veszélye. Összegezve tehát imádom ezt az ecsetet, szerintem mindenki tegyen egy próbát vele, főleg ennyi pénzért.

The Body Shop Honeymania Mézes Testvaj

The Body Shop Honeymania Mézes Testvaj
2013. szeptember 30.

Már alig vártam, hogy megérkezzen a kicsike:). TBS függőségem lecsillapodni látszott, de nem bírtam ellenállni ennek a mézes csodának. A csomagolása nagyon kis gusztusos, az állaga hozza az igazi testvaj feelinget(nem olyan híg, mint a gyümölcsös illatúak) és a hidratáló hatása is 5 *-os . Az illata már nehéz kérdés. Nekem tetszik. Valóban van egy kis virágos beütése, elsőre igazi akác illat csap meg, de második szimatra érzem a méz melegségét. Az esős őszi és a hideg téli időkbe csempész majd egy kis melegséget. Szerintem egy próbát mindenképpen megér, nekem kedvenc lett a mandulás mellett.