buzasannamari

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrprobléma: -

Al Haramain Mystique Femme

Al Haramain Mystique Femme
2018. július 12.

Már jó ideje vettem, és csak most tudtam megbarátkozni vele. Elsőre nem igazán tetszett (szerencsére nem drága), netről rendeletem vakon. Párszor próbáltam, aztán a polcon maradt elfelejtve. Mivel kifogytam a nyári parfümökből, gondoltam elhasználom ezen a nyáron, hogy legyen "letudva". És csodák csodája, nagyon megszerettem. Tartós, 5-6 órát simán bír, de azután is néha megcsap az illata egy-egy mozdulatnál. Igazi nyári illat, séta egy mediterrán kertben, egy pad fügefák és bokrok árnyékában, mezítláb...

Alverde Családi Sampon Bio Mályva és Bio Szeder Kivonattal

Alverde Családi Sampon Bio Mályva és Bio Szeder Kivonattal
2018. április 19.

Samponnal kapcsolatos véleményeket soha nem azért olvasok, hogy irányadó legyen, mert mindenki másképp reagál ugyanarra a samponra. Pont ebben az esetben is ezt látom.
Nekem nagyon bevált, bár az igaz, hogy kicsit több kell belőle, mint a nem bio termékekből. Egyáltalán nem zsírosít és nem is szárít. Gyakorlatilag addig bírom hajmosás nélkül, ameddig akarom :)))) Magyarul: csak a tisztítás miatt kell hajat mosnom, nem a zsírosodás miatt. Már a második flakont használom, tehát hosszú távú használat után írok.

Avon Ecset Krémes Vagy Por Állagú Szemhéjpúderhez

Avon Ecset Krémes Vagy Por Állagú Szemhéjpúderhez
2017. július 19.

Ez az ecset zseniális, most fogom megvenni a másodikat. Egyet krémes szemhéjpúderhez használok, a másodikat arcpúder/korrektor felvitelére fogom megvenni.
Fantasztikusan sűrű és selymes.