buzavirag

Regisztráció dátuma: 2016. január 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel
2018. november 26.

Félve vettem meg, hiába jók voltak az itteni vélemények. Tartottam tőle, hogy csípni fogja a bőröm, mert elég sok terméknél tapasztalom, plusz némelyiknél apró hólyagok is jelentek meg. Clinique moisture surge terméket használtam, de sajnos az megszűnt ami nekem vált be, az új verziójától meg kicsit tartottam, ráadásul sokalltam is az árát.

Milyen jól tettem, hogy ezt választottam. Hidratálja a bőröm kellően, egész napon át, nem csípi az arcomat a felvitelkor, nem jelent meg elváltozás az arcomon. Csak ajánlani tudom, meg azt is meg merem kockáztatni, hogy jobban teszi a dolgát, mint az említett másik termék.

Bourjois Eye Catching Szempillaspirál

Bourjois Eye Catching Szempillaspirál
2018. október 14.

A glamour napok alkalmával vettem meg, teljes áron nekem sok. Még kiserletezgetek vele. Maybelline lash sensationalt használok, amivel woow muszempilla hatást tudok elérni. (Ez nekem fontos, mert spiralon kívül es szemoldokceruzan kívül nem használok semmit, mivel a munkam nem engedi.) szépen szétválasztja a pillakat, tényleg olyan mintha vékony tusvonal lenne a szempillaim tövében. Egyelőre muszempilla hatást nem tudtam elérni vele, és kicsit mintha a nap végére felkenodott volna a szemöldököm alá. Ki kell tapasztaljam a használatát.

Elmex Fogszuvasodás Elleni Fogkrém

Elmex Fogszuvasodás Elleni Fogkrém
2018. október 14.

Nagyon jó, nagyon szeretem! Mostanában rágáskor kicsit érzékenyebbek lettek a fogaim a barázdáknál. Amióta ezt használom, egyre kevesebbszer érzem. Már kb. fél tubussal használtam el belőle. Régebben nem igazán habzott, ezért nem is vettem, de most már ezzel sincs bajom, megfelelően habzik és tisztít. Nem túl mentolos, így nem marja szét a nyelvem fogmosás alatt. Kicsit drága, de megéri, főleg mikor akciós.

1 ÖSSZETEVŐ

Octyl Isopalmitate eo EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen