buzavirag

Regisztráció dátuma: 2016. január 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 12.
Bőrtípus: Száraz

La Roche-Posay Anthelios XL SPF50+ Színezett Mattító Hatású Gél-Krém

La Roche-Posay Anthelios XL SPF50+ Színezett Mattító Hatású Gél-Krém
2022. május 17.

2022.05.17:
Egy kicsit másabb a csomagolása és a megnevezése.
A színtelen változatot szerettem volna megvenni, véletlenül félrenyúltam és ezt vettem meg, már elhasználom, ha így alakult… úgyis home officeban dolgozom.
Elsőre kicsit sötét, de pár perc elteltével hozzáigazodik a bőrömhöz. Eddig még 2x használtam, majd jövök UPDATE-re.
A krém állaga sűrű, apránként kell felvinni az egyenletes fedés érdekében. A bőrömet szépen egységesíti, viszont közelről látszik, hogy a szárazabb részeket kiemeli, olyan mintha púder lenne a fejemen. Egészséges fénye van a bőrömnek, nincs zsíros érzete, viszont ha hozzáérek, akkor utánna az ujjamon érzem. Vigyázni kell vele mert fog.
Elvileg a fenyvedoket 2orankent célszerű felkenni újra. Na most ezt ezzel a termékkel nem tudom hogy lehet megoldani… totál alapozó állaga van, nekem a hatása is olyan mint egy gyengébb fedésűé… akkor a nap végére az emberen, ha 2 óránként frissítve van, hogy mutatna…. 😂😂😂 lehet csak én gondolom túl, de ilyen alapon én inkább ajánlom egy gyors maszkalashoz a városba, egésznapos szabadtéri programhoz semmiképp

bebe Young Care Classic Ajakápoló

bebe Young Care Classic Ajakápoló
2021. február 2.

A rózsaszín társával vettem meg, azzal használom felváltva. Ár/érték arányban szerintem kiváló, már egy ideje ezt használom a Carmex helyett. Újraveszem. Valaki írta, hogy gyorsan fogy, amivel egyetértek. Éjszakára vastagon bekenem vele az ajkamat, napközben vekonyabban, bár napközbenre nem igazán használom, csak ha nagyon kiszáradt a szám.

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló
2021. február 2.

Ár/értéket tekintve, kiváló! Csak ajánlani tudom. Egy jó ideig a Carmex termékeket használtam, az itteni vélemények alapján tértem át erre a termékre es a kék változatára. Nem csalódtam! A kiszáradt ajkaimat vastagon bekenem vele és egy éjszaka alatt rendbe teszi. Zsíros állagú, amit nem bánok, enyhe fényt ad az ajkaimnak. Az illatát imádom ennek is és a kék változatának is. Biztos, hogy újraveszem (ismét) a Carmex helyett.

1 ÖSSZETEVŐ

Octyl Isopalmitate eo EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen