bvril

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ombia Hair Styling Mousse Classic

Ombia Hair Styling Mousse Classic
2020. április 6.

Göndör (3A) hajamra használtam egy ideig (most épp mással kísérletezem), semmi gondom nem volt vele. A tövekhez is raktam néha, ott sem okozott különösebb problémát, nyilván a legközelebbi hajmosáskor jól ki kell mosni.
Szerintem nem rosszabb, mint egy Taft.

Bepanthen Sensiderm Krém

Bepanthen Sensiderm Krém
2020. március 9.

Sajnálom, hogy sokaknak ennyire nem vált be! Pár hete használom. Nekem nagyon szuperül segített a télen nagyon csúnyán kisebesedő, viszkető vörös foltokon a kézfejemen, ujjaimon. Nem vizsgáltattam ki, ekcéma jellegű, télen szokott kijönni. Előtte sok mindent próbáltam rá, az Elocom se segített, a Neogranormon se nagyon, tavaly egy gyógyszertárban kevert krém igen, de később már az sem annyira. Ez most teljesen elmulasztotta a viszketést, amikor néha visszatér, az szerintem már csak pszichés. A vörösség és szárazság is szinte teljesen eltűnt, csak a legsúlyosabb részeken látszik még kicsit. Az is jó, hogy hamar beszívódik, bár talán kicsit túl könnyű is a textúrája, kicsit több kell belőle. Ja, és szuper az INCI!

Ebelin InvisiBobble

Ebelin InvisiBobble
2019. december 24.

Nekem 2 fekete és 1 átlátszó van itthon, azt hiszem, eredetileg egy négyes csomagban volt 2 fekete 2 átlátszó, de lehet, hogy 4 fekete, és az átlátszót külön vettem... Nem tudom, nekem is legalább 2 éve megvannak. El nem szakadt egyik sem, amelyik nincs meg, azt elhagytam. A feketéket többet használom, általában egyszer áthurkolom őket, ki is nyúltak és deformálódtak sajnos. A melegvizezéstől a rugó maga szorosabb lett, de az is hamar újra kinyúlt, a deformálódáson meg nem segített egyáltalán. Az átlátszó elszíneződött, viszont azt nem hurkolom át, éjszakára fogom fel vele lazán a hajamat, és így nem nagyon nyúlik ki (deformálódnia meg ugye nem is lett volna mitől).
Az eredeti invisibobble-t nem próbáltam még, maximum akkor érné meg nekem az árát, ha az tényleg nem deformálódik (vagy segít rajta a melegvíz).
Ez a dupe az árához képest tök jó, kevésbé töri meg, kevésbé (szinte egyáltalán nem) húzza a hajamat (göndör vagyok).