bYou

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál
2021. február 18.

Mióta bejött hozzánk is az állandó maszkviselet, kénytelen voltam keresni egy vízálló alternatívát, miután a többi termék állandóan a bőrömön landolt. Ár - érték arányban tökéletes, bát kicsit pereg már a nap végére. Néha megéri ellenőrizni a nap folyamán, mert fordult már elő, hogy enyhén meglátszódott a szemhéjamon. Nem csomósodik (2 rétegben szoktam felvinni). A lemosásra viszont készülni kell, nehezen adja meg magát (micellás vizet használok hozzá). Szeretem :)

Yves Saint Laurent Mon Paris

Yves Saint Laurent Mon Paris
2021. február 18.

Számomra ő A PARFÜM. Évek óta ezt használom. Lehetne mondjuk picit tartósabb is, de annyira nagy a szerelem, hogy ez az apró kellemetlenség sem zavar.

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2018. június 15.

TRND-projekt során kaptam ezt a terméket, nagyon nagyon örültem neki. 4 hónap használat után kijelenthetem, hogy csodaszer rejlik abban a csinos kis üvegcsében. Csodálatosan hidratálja a bőröm, feltölti. Ha elfogy, biztosan újra fogom venni. A nappali krémem alá szoktam felvinni, az arcápolási rutinom örök darabja marad. Nem hagy ragacsos réteget, teljesen beszívódik, a pumpás kiszerelése nagyon praktikus.