bzita

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Especially Escada Elixir EDP

Especially Escada Elixir EDP
2017. október 10.

Számomra ez egy olyan illat, amit végre hosszú távon is imádok! A legtöbb esetben viszonylag rövid idő után "ráunok" az adott illatra, de ez kivétel, többször is vásároltam már. Nem szokványos, de nem is tolakodó, és én a nap végén is érzem magamon, pedig fújok magamra sokat. Nem tudom mivel, de fenntartja a vonzalmamat :)

Bioderma White Objective Szérum

Bioderma White Objective Szérum
2015. augusztus 28.

A White Objective nappali krémmel együtt kezdtem el használni néhány hete. Első használatot követő reggelre ki volt pirosodva tőle az arcom, amit a nappali krémje fokozott, de hamar elmúlt, és azt követően ilyesmi nem jelentkezett. Picit ragacsos, zselés állaga van, de éjszakára nem zavaró. Kifejezetten halványodtak a foltjaim az arcomon, és a nyaraláson ért közvetlen napsugárzás sem hozta vissza őket olyan mértékben, mint az előtte szokásos volt, ezt mások is észrevették. Folytatom a használatát, további javulást remélek. Összességében pozitívak a tapasztalataim, 4 csillagot érdemel.

Bioderma White Objective Krém

Bioderma White Objective Krém
2015. augusztus 28.

Én a White Objective Szérummal együtt kezdtem el használni néhány hete, és pozitívak a tapasztalataim. Kellemes visszafogott illatú, és nekem könnyen felszívódik. Az első használat után ugyan kicsit megijedtem, mert reggelre eleve kipirosodott a bőröm az esti Szérumtól, és a nappali White Objective felvitele ezt egy kicsit fokozta. Másnapra a pirosság viszont teljesen elmúlt, és azt követően egyáltalán nem jelentkezett. Az arcomon lévő pigmentfoltok már halványultak, és intenzív napfényre sem jönnek vissza olyan intenzitással, mint előtte. Bízom benne, hogy a további használattal az eredmény még jelentősebb lesz, igyekszem update-elni a tapasztalatokat; egyelőre 4 csillag.