Best of Beauty 2019

caarmaa

Regisztráció dátuma: 2011. november 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2011. november 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Garnier 5 Second Perfect Blur Primer

Garnier 5 Second Perfect Blur Primer
2014. január 13.

Itt angliában 8 font körül van az ára, ennyiért vettem meg tegnap a Superdrugban.
Szépen egységesíti az arcbőröm, ami egy szeplős lány számára azt hiszem elsődleges szempont. A pórusaim elég tágak az arcomon, szépen befedi őket, természetesen teljesen nem tünteti el, amit nem is vártam, de sokat javít rajtuk. Nekem ez az egyik legnagyobb problémám, úgyhogy itt meg is vett magának.
Ezenkivül mattitja a bőrt is. Pati utáni hegeket, pirosságokat nem képes eltüntetni. de tényeg nagyon szép lett az arcom összképe. alapozo felé még nem próbáltam.

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém
2013. május 6.

megvettem ezt a CC-t tegnap és most így hirtelenjében első benyomásomat osztanám meg :)
nekem nagyon tetszik így elsőre! A legvilágosabb, 40- fair árnyalatot vettem meg, és nagyon jól passzol a bőrömhöz!
Állaga eléggé híg, de nem annyira híg mint pl. a Missha Real Complete... pont annyira híg, hogy még könnyedén el lehessen dolgozni pár perc alatt, szóval sietős reggeleken ez pont jó.
és akkor, hogyhogy teljesít. mattítás és tartósság tekintetében még nem tudok nyilatkozni, de a fedése tetszik. nem egy túl erős fedést kapunk, olyan szépen összhangba hozza az arc színét, és mivel nekem a szeplőim miatt erre nagy szükség van, úgy érzem ebben jól teljesít. erős közepesnek mondanám a fedést. leginkább az eddig próbáltak közül a Bourjois Healthy Mix szérumhoz tudnám hasonlítani a fedését.
a pórusokba nem ült meg, pedig nekem elég tágak.
Az illata szerintem kellemes, nem túl erős, olyan visszafogott, de szerintem sokaknak nem fog bejönni. Engem kicsit valamelyik WC illatosítóra emlékeztet, de nekem abszolút bejön :D
SPF elég kevés benne... így nyár közeledtével azért kenek alá magasabb faktorszámú fényvédőt.

Nivea 5 Az 1-ben BB Krém

Nivea 5 Az 1-ben BB Krém
2013. május 5.

a nivea összes próbált terméke eddig bevált nekem és imádom is őket, de ezt sajnos elszúrták.
csak ismételni tudom a többieket... a világos annyira sötét, hogy konkrétan úgy néztem ki, mint bolond ballagáskor, mikor négernek öltöztem :S
ezek után hiába próbáltam eldolgozni sehogyse volt jó. mondjuk nekem hófehér a bőröm, de pl. a helia d-s bb világosa tökéletesen illeszkedik...