Caitlin1222

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Schauma Wonderfull Sampon

Schauma Wonderfull Sampon
2019. augusztus 14.

Gliss Kur sampont használtam évekig, de kénytelen voltam váltani, mert elkezdett tőle viszketni a fejbőröm. Kivételesen örülök, hogy nem láttam a negatív kommenteket (meg sem vettem volna ha olvasom ezeket a véleményeket), nekem nagyon bevált. Vékonyszálú hajam van, könnyen zsírosodik és persze azonnal lelapul, ez a sampon viszont szépen megemeli. Tény, hogy a hajtövek nem lesznek kevésbé zsírosak, de mégsem lapul le a hajam, nem áll tincsekben. Könnyen kimosható, nem érzem sokáig az illatát a hajamon, a hajvégeim sem lettek szárazabbak mint más samponnál.

Braun Silk-Épil 3 Softperfection Epilátor

Braun Silk-Épil 3 Softperfection Epilátor
2019. július 10.

Nagyon régóta használom, annak ellenére, hogy erős szőrszálaim vannak, soha nem tépett el szőrszálat, mindent szépen eltávolít (bár én a masszírozó fejet nem teszem rá és alacsonyabb fokozaton használom). Talán az egyetlen hátránya, hogy az igazán vékony szőrszálakat (pl. könyöknél) nem, vagy többszörös próbálkozás után szedi csak ki, bár ezek szabad szemmel alig láthatóak így ez zavar a legkevésbé. Mindig Braun epilátorom volt, ezzel is teljesen meg vagyok elégedve.

Ombia Care Kozmetikai Vattakorong Mikroszálakkal

Ombia Care Kozmetikai Vattakorong Mikroszálakkal
2019. július 10.

A kék változatot annyi nem szeretem, mert nagyon sok folyadékot magába szív (és nem olcsó a micellás víz). A rózsaszín változata jobban bejött (ez ugyan nincs fent az oldalon, de részemről 5 csillag), kevesebb folyadékkal is jól használható. Nekem nem érzékeny a bőröm, így ebben a tekintetben nem érzek nagy különbséget az egyes vattakorongok között, a rózsaszín sem tűnt érdesebbnek a kéknél.