Caladrin

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2020. január 22.

Nagyon szép pillákat csinál, de sajnos nagyon potyog. Pár órát volt rajtam és rendesen fekete lett a szemem alatt. Próbáltam primerrel is és anélkül is, hátha az segít, de sajnos nem változik semmi, pedig a hatása annyira tetszik.

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló
2020. január 21.

Nagyon ki tudnak száradni az ajkaim, főleg télen, szóval jónéhány ajakápolót próbáltam már, de messze ez a legjobb.
Hosszú távon hidratálja az ajkaimat, ha reggel bekenem, még estére sem száradnak ki, holott maga a termék már rég lekopott, de a hatását még sokáig lehet érezni. Én minden reggel és este használom, és amióta megvan, egyszer sem volt cserepes a szám, ami nagy szó, mert korábban pár óránál tovább sosem bírta, mindig kiszáradt, sokszor vérzett is.
Az egyetlen, amit nem annyira szeretek az a tégelyes kiszerelése, már előre félek, hogy az aljából hogy fogom kikaparni a krémet. De ez nyilván nem a termék hibája, csak kicsit sajnáltam, hogy éppen csak ez a kiszerelés volt kapható a boltban.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Blueberry Acai

eos Smooth Sphere Lip Balm - Blueberry Acai
2020. január 21.

Annyira tetszett a csomagolása, hogy muszáj volt megvennem, de annyira nem vált be sajnos.
Az íze és az illata, számomra elment, nem mondanám, hogy kifejezetten jó, de nem is volt rossz. Legalábbis az első néhány hónapban, mert utána kicsit furcsa lett mindkettő, úgyhogy abba is hagytam a használatát akkor.
A hatása addig jó volt, amíg az ajkaimon volt a termék, de miután lekopott, ugyanolyan cserepes lett a szám rövid időn belül, mint volt, szóval hosszú távon sajnos semmit nem segített.