Calanques

Regisztráció dátuma: 2019. november 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. november 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

N.A.E. Purezza Bio Arctisztító Gél

N.A.E. Purezza Bio Arctisztító Gél
2020. május 18.

UPDATE:
kb 5x használtam, és mostmár nem tudom többet, mert hihetetlenül elkezdi ingerelni a bőröm, bepirosodik mindenhol, ahova felkentem és nagyon erős égető érzés kíséri, több óra kell,mire helyreáll utána :(((

Vettem egy foreot és mivel zselés arctisztítóval szokták használni, kerestem egy ilyesmit, azért választottam ezt, mert az összetétele jobban tetszett, mint a neutrogena-nak (amit amúgy használtam korábban és nem volt vele gond), illetve még a garnier bio füves verzióján lamentáltam, de ez szimpibb volt (mert abban meg linalool van:)). Az igaz, hogy nagyon rózsaillatú (nem mű!), de én ezt kozmetikumokban annyira nem szeretem, ezt leszámítva viszont pont azt teszi, amit kell és nekem a bőröm hámlik sokszor, olyan száraz, ezenkívül csak az aprób mitesszerek okoznak problémát, de ez úgy tűnik, kompatibilis velem :)) Kicsit habzik csak (nem tudom, melyik összetevőtől, egyébként direkt olyat szerettem volna, ami nem, mert egy gyógyszerész barátnőm mondta, hogy teljesen feleslegesen habzanak a kozmetikumok,nem attól tisztítanak jobban), 1500 ft-ért vettem, azért ezt kicsit sokallom érte, emiatt és a számomra nem oké rózsaillat miatt 4 csillag.

Foreo Luna Play Plus

Foreo Luna Play Plus
2020. május 13.

Kíváncsi voltam, hogy milyen ez a szónikus rezgés és most a karantén rá is vett, hogy megrendeljem és kipróbáljam, úgyhogy, ha ez még valakinek kérdés: az egész eszköz rezeg, nem pedig külön a kis sörték mozognak.
Hiper-szuper jó érzés vele átmasszírozni az arcot, én tovább is szoktam, mint egy perc. A kis száradó bőröcskéket szépen leviszi, viszont mitesszerek ugyanúgy vannak, mint eddig.
Szerintem durván túl van árazva.

RdeL Young Gel Look Nail Colour

RdeL Young Gel Look Nail Colour
2020. február 24.

Feketét vettem, sosem volt még ettől a márkától semmim, azért választottam, mert ennek volt a legbarátibb ára. Sajnos bejött az olcsó húsnak híg a leve. Ahogy a többiek is írják, még egy napot sem bír ki, akárhogy lehet ügyeskedni, akárhány rétegben, hiába alá, hiába fölé bármi, kár érte, undorító lesz, ráadásul még a körmöm is elkezdett törni alatta.