Camillala

Regisztráció dátuma: 2020. május 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. május 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2020. november 26.

Igaz még nagyon első benyomás, de le kell írnom, hogy ez szuper cucc! Nem gondoltam, hogy ez megoldás lehet a csillogásomra, de úgy tűnik ő lesz a kulcs.
Mióta elkezdtem szérumozni, hámlasztani, szépen javul a bőröm, de amivel nem tudok megküzdeni az a diszkógömb fénylés. Ma reggel feltettem a glycolic acid tonikot, azealinsavba kevertem egy kis c vitamin port, majd picike hidratáló, fényvédő és hopp totál matt arc! Estére is matt maradt! Pedig nem is ezért vettem, előtte aPad-ot használtam és azt nagyon szerettem 2 üvegcsét elfogyasztottam.
Ami negatívum, hogy az állam körül hámlani kezdett a cucc, lesepergettem, de hát ez kellemetlen lehet napközben. Viszont nekem ez apró probléma ahhoz képest, hogy milyen jót tett velem. Előtte púdereztem magam ezerrel.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2020. november 16.

Eddig ez a kedvenc spirálom, már a másodikat használom. Nagyon rövidek a pilláim, ez kihozza belőlük a maximumot, sokszor meglepődök, hogy már egészen hosszú. :D
Nem pereg, jó viselet.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2020. november 16.

Arclemosás után gyakran húzódó érzésem van, ezt gyorsan felkenem és rögtön komfortos érzetet nyújt. Gyorsan beszívódik, majd megy rá a niacinamide és olykor a retinol.