Camillala

Regisztráció dátuma: 2020. május 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. május 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Uriage Bariésun 100 Extra Erős Fényvédő Fluid SPF50+

Uriage Bariésun 100 Extra Erős Fényvédő Fluid SPF50+
2021. november 5.

- zsíros bőrt még csillogóbbá, diszkógömbbé teszi
- igazán sosem szívódott be, mindig megül a bőrömön mint egy vaskos zsírréteg
- lemorzsolódik, akármit kenek alá akárhogy cselezek
Legjobban szérum megszáradása után működött, de akkor is úgy, hogy tükörben minden apró részletre ügyelve villámgyorsan kentem szét. De még így is rámszólnak, hogy fehér maradt itt ott.
- Sminkelni nem lehet rá
Esélytelen a smink rá, az ecsettől lemorzsólódik. Én nem kenek alapozót,csak a csillogást megszüntetendő egy kis púdert tennék rá, de attól meg lemorzsolódik

Nagy pénzkidobás volt, ez nem egy kellemes könnyen kezelhető mindennapi fényvédő. Maximum nyáron ha senki nem lát és nem ciki fehér fejjel menni, mert gondolom legalább véd a naptól, ha már ennyire kellemetlen. 3 pattanásom is letg a használata alatt, de nem akarok igazságtalan lenni, lehet nem ettől. Viszont gyanús, mert a jó rutinom óta 1 éve nem volt ennyi csúnya pattanásom.

Kaleidos Makeup The Cloud Lab Lip Clay Sand Castle

Kaleidos Makeup The Cloud Lab Lip Clay Sand Castle
2021. június 7.

Számomra ez a tökéletes matt rúzs! Könnyen felvihető, nem szárad meg túl hamar ahhoz, hogy szépen eldolgozzam, precízen lehet felvinni. Száradás után kellemes, selymes érzetet ad, szinte észre sem lehet venni, hogy rúzs van rajtam. Gyakran összesimítom az ajkaim, hogy érezzem milyen kellemesen furcsa selymes érzése van. Teljesen pusziálló, nem kopik. Evéskor ha benedvesedik az ajkam egy szalvétával le tudom törölni, ami nálam nagy pozitívum, nem szeretem, ha annyira tartós a matt rúzs, hogy csak micellás vízzel jön le. Újraapplikálva étkezés után, ugyanúgy szép eredményt lehet elérni, nem lesz foltos, amiatt, hogy van ahol még esetleg maradt fent a rúzsból.
Nagyon reménykedek, hogy megtartják ezt a formulát és több színnel is kijönnek, mert ezután nem lesz sok kedvem más matt rúzsokhoz nyúlni. A nude barnás színek nekem még kicsit idegenek, de az Adobe és a Dune kicsit rózsaszínesebb, ezek a kedvenceim. A narancsos szín sem túlzottan idegen még nekem tél típusnak sem.

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder
2021. május 25.

Első c vitaminos termékem. Nekem kényelmes ez a formátuma a c vitaminnak. Nem szívesen mászkálnék a hűtőhöz, így sokkal praktikusabb. Másrészt akkora adag van benne, hogy sose fogy el. Nem okozott kipirosodást, ha egy kicsit nagyobb adag sikeredett a szérumba akkor is csak kicsit bizsergetett és gyorsan rákentem hidratálót és el is múlt, sosem okozott pirosságot. Amibe szoktam tenni és mindben jól eldolgozható: Marine Hialuronics, Matrixyl, Ordinary hidratálókrém. Ha valaha elfogy újraveszem hacsak addig a kíváncsiságom miatt nem próbálnék ki mást. :D

Update: Azóta is bőven kitart ez a nagy adag. Kb. akkor fog elfogyni, ha lejár a szavatossága és akkor 6 hónapon át tudtam minden reggel használni, ami elég jó kis ár érték arány.

1 ÖSSZETEVŐ