CamomilleRose

Regisztráció dátuma: 2016. április 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. április 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Oriflame Swedish Spa Pure Breeze Agyagos Maszk

Oriflame Swedish Spa Pure Breeze Agyagos Maszk
2019. február 23.

Az arcgőzölőnek bár finom az illata, már-már indokolatlanul erős és mű egy ilyen tisztítási folyamathoz. Az agyagos maszkot én azt gondoltam, hogy le fogom tudni dörzsölni, de száradás után nem lett olyan állagú, így egyszerűen lemostam. Arra jó ez a kétlépcsős kezelés, hogy foglalkozz magaddal, hozza is az élményt, hogy tettél valamit magadért, az arcbőrödért. Az, hogy ezek a termékek mennyire hatásosak, nem tudom. Kellemes volt a gőzölés, a maszk után puha lett a bőröm. Örömmel el fogom használni, de mivel vegyesek az érzéseim, így újravenni nem fogom.

Oriflame Loving Care Tusolókrém

Oriflame Loving Care Tusolókrém
2019. február 16.

Bronopol van benne. Ennyit arról, hogy elvileg ez az Oriflame gyengéd vonala... Ajánlott három éves kortól... (?) Sajnálom, hogy az Oriflame ennyi rossz összetevővel dolgozik. Ha ettől eltekintek, maga a tusfürdő sem egy nagy szám, nem igazán habzik, illata kevés.

Oriflame Miss Giordani EDP

Oriflame Miss Giordani EDP
2019. február 13.

Eleinte nagyon kellemes illat, igazán nőies. De! Szépen sorra jönnek a gyümölcsös-virágos illatok és a végére egy nagy alkohol szag marad... Ennek ellenére nap közben újra és újra fújva használható és szerethető.