camouflage

Regisztráció dátuma: 2017. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

s-he stylezone Pure Matt Lipgloss

s-he stylezone Pure Matt Lipgloss
2018. június 18.

Ha bárki is megvenné. . GIRL! Előre szólok, hogy ne tedd.! Ez minden csak nem matt. Én egyből kettőt is vettem, miért is ne :DDD
Az applikátora másabb, de szerintem teljesen rendben van. Elején jó krémes volt, aztán apróbb csomók jelentek meg benne és valamiért karamell szaga van az összesnek. Ezt még meg is bocsájtanám..most jön a DE. De ez egyszerűen szörnyű. Tegyük fel sikerült egyenletesen felkenned. Sose várj arra, hogy matt legyen, mert nem lesz,de meg se szárad. Vannak azok a rúzsok, mint pl a Trend it uposok, ami tudod, hogy nem fog úgy ott maradni a szádon, mint egy Rimmeles Stay matte, de nem bánod, mert maximum evés után igazítasz rajta és egyébként tökéletes. Ez konkrétan 2 perc után az államon folyt evés nélkül. Ha csak felkenném és nem beszélnék, innék, ennék, öltözködnék akkor lenne alkalmas a 2 csillagra, egyébként jár rá az egy csillag. Többször is adtam ennek esélyt,mindkettő árnyalatban de hiába..
Kuka.

Balea Professional Oil Repair Hajolaj

Balea Professional Oil Repair Hajolaj
2017. április 30.

Azt a mindenit. Egyszerűen tökéletes ez a termék. Nagyon göndör,kezelhetetlen,csomós hajam van,de ezt bedörzsölöm a hajamba és 2 perc után ki tudom fésülni hajmosás után. Az illata is nagyon-nagyon szuper. Külön kiemelném,hogy én is szkeptikus voltam,mondván biztos zsírosítani fogja..és a nem. Megéri az árát és nagyon sokáig elég. Biztos,hogy újra fogom vásárolni :)

Miss Sporty Instant Matte Finish Foundation

Miss Sporty Instant Matte Finish Foundation
2017. április 25.

Örültem ,hogy végre találtam egy színben hozzám passzoló alapozót.. Ránéztem és megláttam,hogy csak 1100ft.. Gondoltam kipróbálom. Szörnyű. Nem vagyok az a nagyon durván bőrhibás ,de egyszerűen ez egyszerűen... Alig bírom elkenni, úgy rám szárad és KIFEHÉREDIK az arcomon. 5 perc elteltével úgy nézek ki,mint egy ház, aki épp most vakoltak le. Nem fed jól,sőt egyáltalán nem fed, szárazabb területeket pedig az emberek arcába nyomja,nem hogy elfedni. Szörnyű. Soha többet!