canaille

Regisztráció dátuma: 2016. április 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. április 2.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

MosóMami Eco-Z Sheavaj és Kókuszvaj Sampon

MosóMami Eco-Z Sheavaj és Kókuszvaj Sampon
2019. december 23.

Kezdjük ott, hogy romlott sampont kaptam, mert elég dohos/avas szaga volt. :( Ez (gondolom) a natúr mivolta miatt előfordul. Mindenesetre, ah már majdnem 2000 huf-ért megvettem,azért kipróbáltam. Nagyon folyékony, de megfelelően habzik. A fejem kb 3 használat után tele lett viszkető dudorokkal. Nem tudom, hogy a romlottság miatt vagy egyébként is. mindenesetre egy jó drága ecsetmosó / kutyatál -takarító szer lett belőle..

Tarte Rainforest of the Sea Eyeshadow Palette

Tarte Rainforest of the Sea Eyeshadow Palette
2019. december 12.

Szép színek, szép csomagolás de: a minőség.... Felháborító, hogy egy kategória egy jobb essence palettával. A világos színek alig pigmentáltak, kissé nehezen eldolgozható, napközben pedig mintha "potyogna". Art deco alapot használok, ami bőven elegendő egy Estée vagy sleek palettához.
Túl nagy a hype a márka körül, az ajándék mini termékeknek köszönhetően volt "szerencsém" kipróbálni párat, nem venném meg őket.
Az árat és a teljesítményt figyelembe véve nulla.

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Sampon

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Sampon
2019. december 1.

Borzasztó. Az illata rendben van, de már hajmosás közben zsíros érzetet hagy a hajon, es szinte lehetetlen maradéktalanul kiöblíteni. Előmosó samponnak sem vált be, ecsetmosásra nagyjából alkalmas.