canaille

Regisztráció dátuma: 2016. április 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. április 2.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

OGX Restoring + Bonding Plex Cream

OGX Restoring + Bonding Plex Cream
2022. április 26.

Fantasztikus. 2 borsónyit oszlatok el a hajhosszamon (ez határeset, ennél több az már sok lenne szerintem), a fültövemtől lefelé, ez nálam egy kb 20cm-es rész. Nagyon kellemes illata van, azonnal érződik, hogy puha a hajam. Nagyon selymes és lágy az esése, gyorsan szárad. Alapból "jó" hajam van, puha meg nem töredezett, de ezt a terméket nagyon szereti.

Sundance Kids Sensitiv Sonnenmilch 50+

Sundance Kids Sensitiv Sonnenmilch 50+
2022. április 18.

Komolyan mondom, büntetném itt km-en aki az alapján ír véleményt egy termékről, hogy nem a rendeltetésének megfelelően használja. Aztán persze a termék a hülye. Ez egy NAPTEJ. Nem arra van kitalálva, hogy többlépéses rutinra kend, plusz még fölé mékáp. Naptejnek viszont teljesen jó. Megfelelően véd, nem tapad bele por/homok (nyilván akkor igen, ha abban fetreng az ember) kültéri sportolást is bírja. Tessék rendeltetésszerűen használni, nem drága arcra való fényvédőként lehúzni. Csillagos ötös!

Essence Disney Princess Mulan Arcpúderecset

Essence Disney Princess Mulan Arcpúderecset
2022. április 12.

Első, amit megjegyeznék, hogy nagyon szép. Van egy kis súlya, amin meglepődtem, olyan igényes kis darab benyomását kelti. A szálak megfelelően tömöttek és elég szépen veszik fel a termékeket (inkább bronzer/pirosító felvitelére használom), szépen is lehet vele eldolgozni. Tisztításnál sem hullik. Mindent összegezve szerintem ez a széria jól sikerült, a szemre való ecset is jó eresztés. :) Megéri beruházni rájuk.