candice01

Regisztráció dátuma: 2013. június 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. június 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Biovanne Szépségvitamin Plus

Biovanne Szépségvitamin Plus
2017. január 21.

Nem gyakran szoktam véleményezni egy terméket, viszont a tapasztalataim meglepőek voltak most ezzel, ezért megosztom, hátha segít, valamint nekem is lenne kérdésem.

Szinte megérzésszerűen csaptam le erre a szépségvitaminra, valami azt sugallta, hogy ez nekem most nagyon be fog válni. Először egy doboz 90 darabosat vettem. Nagyon próbáltam figyelni mindenre, jelentkezik-e fejfájás, nagyobb étvágy, de bármikor vettem be (evés előtt vagy után), nem tapasztaltam semmi ilyen jellegű panaszt. Viszont amit észrevettem, hogy szinte azonnali volt a bőrömön a javulás, szinte a második hétben annyira letisztult az arcom, hogy semmiképp sem írtam volna a Biovanne számlájára. Amúgy többnyire pirosas, zsíros-normál, azokon a napokon pedig tuti biztos még duplán olyan piros, és előfordul pattanás. Na hát a 3 és fél hónapos kúra alatt a bőröm konkrétan elfelejtette, hogy mi az a pattanás, a hatás pedig csak fokozódott, ilyen egységes, kicsattanó, ÜDE - vagy nem is tudom kifejezni, imádtam - bőröm még nem volt, mikor gyerek voltam, akkor esetleg :))

Ahogy telt az idő, kezdtem elhinni, hogy a Biovanne hatása, félidőnél a hajamon is kezdett látszani, hogy annyira élettel teli, szép volt a tartása (éveket ricinusoztam, meg mindent megtettem a hajamért egy időben, több évig), viszont ez valahogy más volt, tetszett a hatás, kicsit gyorsabban is nőtt.
A körmeimen is volt kisebb javulás, erősödtek.

A lényeg a LÉNYEG. Ugye időközben megvettem a második dobozzal, aztán mikor az utolsó szemeknél tartottam, nem tudtam, van-e még egy levél, kerestem, utána néztem rá a naptárra, hogy már 3 és fél hónapnál járok, a dobozon pedig 3-4 hónapot ír. Gondoltam, legszebb ideje, hogy abbahagyjam.
És akkor ezen a ponton, pár napra rá, két mély gyulladt pattanás jelent meg az államon (ilyenjeim nem szoktak lenni), azóta még egy megint, nincs két hete, hogy leálltam. A bőröm visszatért a régi állapotába, a ragyogás teljesen eltűnt, olyan pirosas, fáradt kinézete van, mint azelőtt. Nem is vártam, hogy így maradjon, de akkor ez most mit jelent? Azok az anyagok, amik másoknál egyből pattanásodást váltottak ki, azok nálam a végére gyűltek volna össze?
Egyáltalán MENNYI idő szünetet kell tartani kúrák között?

Ezt az infót sehol se találtam meg, most teljesen tanácstalan vagyok, mert persze a hatásától függővé váltam, megint kell az a bőr, és most nem tudom, hogy mennyit várjak, vagy mit csináljak, vagy mikor kezdjem el megint szedni :(

Alverde Puderrouge Arcpirosító

Alverde Puderrouge Arcpirosító
2014. szeptember 19.

Nagyon szép a színe, nekem a barackvirágos árnyalat van meg. Valahogy alig jön, hogy használjam, csak néha veszem elő, mert alig pigmentált, alig látszik, hamar lekopik... de még lehet egyszer rákapok a használatára, tetszik, hogy viszonylag jók az összetevői. Összességében mindenképp egy korrekt pirosító, de nem venném újra.

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2014. szeptember 19.

Közepesen vékonyszálú, hosszú, világos szempilláim vannak, és göndörítővel különösen, de anélkül is gyönyörű, ívelt pillákat varázsol, hatalmasak, de mégis természetesek lesznek. Az enyéimet nem tapasztja össze, de egész vékony pillákra nem ajánlatos. Ami engem a legjobban zavar, hogy hamar lekopik a végekről, és a szem alatt landol... ezért nem valami tartós. Ha tartósabb lenne, és nem kopna le, megbocsátanám neki, hogy alig lehet lemosni... és viszonylag hamar beszáradt.