candy28

Regisztráció dátuma: 2018. április 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 19.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Tetran Kenőcs

Tetran Kenőcs
2021. július 22.

Történt egyszer, hogy a körmösöm túlreszelte a körmöm és begyulladt a körömszélem. A legkesevesebb, amit tehettem körmöst cseréltem és az új körmösöm ajánlotta a Tetran kenőcsöt, hogy ezzel gyorsan lemegy majd a gyulladás. Tényleg így volt. 3 éjszaka kentem be és tettem rá tapaszt és meggyógyult a kezem.
Azóta egyszer vettem elő újra, amikor megszúrtam rózsatövissel az ujjam. Akkor azonnal lefertőtlenítettem, de kb. 2 nap múlva begennyesedett, így megint ment rá a Tetran és levitte pár nap alatt a gyulladást. Azóta, ha megszúrom valami növénnyel, vagy rózsával az ujjam, mindig kenek rá megelőzésképpen. Ajánlani tudom csodaszer. 5*

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner
2021. május 7.

Régóta szerettem volna már egy Lip Kit-et, így hát beszereztem. Eddig nem voltam az ajakkontúr ceruzák híve, de most már az vagyok. Nagyon jó a ceruza, szépen tudok vele festeni. Szerencsére nekem sose tört el a ceruza. Megdicsérték már egy páran rajtam a rúzsokat. :) Szeretem nagyon főleg azért is, mert matt ezáltal olyan, mintha nem lenne semmi a számon. Nem kenődik. Szóval jó vétel volt. Később biztos beszerzek még pár színben.
UPDATE: Azóta már sok más szín is érkezett hozzám, mindegyikkel tökéletesen elégedett vagyok. A Kristen árnyalat az abszolút kedvencem, őt követi a High Maintenance és így tovább. Most már harmadik éve használom a Kylie rúzsokat. Még amit elsőnek rendeltem 2018-ban is jó, nem romlott meg, igaz amikor nem használom fénymentes hűvös helyen tárolom. Már lassan elfogy, de el tudtam használni. :) Még mindig nem vagyok egyik márka matt rúzsaival így megelégedve, mint a Kylieval.

Kevyn Aucoin Glass Glow Lip Gloss

Kevyn Aucoin Glass Glow Lip Gloss
2021. május 7.

Egy kis termékmintát kaptam a Beautylish rendelésem mellé, Crystal Clear árnyalatban. Szeretem a szájfényeket, így azonnal kipróbáltam. Nagyon szép kékes-lilás csillámos, áttetsző szájfény. Tényleg nem hagy ragacsos érzetet, kényelmes viselni. Nagyon megtetszett így felmentem megnézni mennyibe kerül, hát az ára már hagy némi kivetnivalót. Bár az oldalon pillanatnyilag Sold Out, ebből adódóan biztos másnak is bevált. Egyszer biztos megrendelem, ha akciós lenne akkor meg főleg. :)