candy28

Regisztráció dátuma: 2018. április 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 19.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Becca X Khloé Kardashian Bronze, Blush & Glow Palette

Becca X Khloé Kardashian Bronze, Blush & Glow Palette
2020. február 12.

Sokáig filóztam megvegyem-e, ha igen akkor melyiket. Végül a Malika ezüst palettájára esett a választásom. Gyönyörű szép pigmentált színeket tartalmaz. A pírjai nagyon szépek. A csomagolása is nagyon ötletes, valamint nagyok a termékek benne. Sajnos az ára borsos, de tényleg jó minőségű és szép terméket kapunk cserébe. Ha nem lenne ilyen drága, a Khloé verziót is megvenném.
Update: Tényleg nagyon szép a paletta, nagyon pigmentált, elég csak egy pindurka belőle. Sajnos így utólag rájöttem lehet a Khloé verzió jobb lett volna, így ettől a szépségtől megválok.

Kylie Skin Foaming Face Wash

Kylie Skin Foaming Face Wash
2020. január 12.

Már egy ideje szemeztem vele, aztán egy Kylie Cosmetics-es rendelésemhez kaptam ajándékba egy pici 30 ml-es mintát. Néztem, hogy milyen picike, na ez hamar elfogy. Már többször használtam, heti 2-szer mosok vele arcot és még nem sok hiányzik belőle. Nagyon jól habzik. Pici illata van, nem tolakodó nem is értem miért van benne a piros pöttyös illatanyag összetevő. Nekem eddig bevált. Ha legközelebb akciós lesz, biztos, hogy lecsapok rá. Az eredeti termék jó nagy kiszerelésű, jó sokáig elég lesz. Csak kár, hogy ilyen körülményes és drága beszerezni.

eBay Brush Egg

eBay Brush Egg
2020. január 10.

Praktikus, jól lehet használni és olcsó. Kell ennél több? :) Engem megnyert. Mentaszínű van és nagyon szeretem.