candy28

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2018. április 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2018. április 19.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Head & Shoulders Deep Hydration Korpásodás Elleni Sampon Kókuszolajjal

Head & Shoulders Deep Hydration Korpásodás Elleni Sampon Kókuszolajjal
2020. november 7.

Egy ideje parkolópályán volt nálam a Head & Shoulders (legutolsó emlékem a zöld almással volt, ami illatán kívül nem vált be). Félve próbáltam ezt ki, mert nem akartam, hogy még jobban bekorpásodjon a fejbőröm, mint az almással történt. De megláttam a Rossmann-ba és brutál akciós volt. Kedvezmény is volt meg plusz kedvezmény a Rossmann kártyával, nem jött ki 1000 Ft-ra sem. Annyit meg megér. Azóta már újravettem kétszer szintén akciósan :D Na szóval, elsőként az illat miatt is vettem, mint kókusz fan. Nagyon jó, illata van nem tolakodó ellenben nagyon tartós. A hatása az csillagos ötös. Meglepődtem. Végre nem korpásodik a fejbőröm és nem viszket. Zsírosodni sem zsírosodik hamarabb, addig bírja, mint más samponoknál. Puha, könnyen kifésülhető tőle a hajam. Nem kell balzsammal vacakolnom végre. :) Eleve a sampon kicsit balzsamos állagú. Nekem nagyon megérte. Hatásos, jó illatú, jó árban van. Kell ennél több? :)

Sundance Napozás Utáni Bőrnyugtató Spray, Aloe Verával, B5-Provitaminnal és Biszabolollal

2020. október 17.

Történt, hogy a nyáron csúnyán leégtem. Ez a spray segített. Pár nap alatt rendbe tette a bőrömet és még az ára is kedvező. Könnyű használni ráfújjuk a területre, kicsit bemasszírozzuk. Egyáltalán nem hagy zsíros érzetet, könnyen beszívódik.

KKW Beauty Crème Lipstick

KKW Beauty Crème Lipstick
2020. szeptember 5.

Több árnyalatot vettem már meg, nagyon jó minőségűek. Tetszik a rúzs formulája, szépen fed és egész tartós is. Az összetevő listája szép. A csomagolása letisztult és igényes. Akció keretén belül mindenképp megéri venni.