Best of Beauty 2019

candy28

Regisztráció dátuma: 2018. április 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 16 eladás
Megnézem

ColourPop Perception Pressed Powder Shadow Palette

ColourPop Perception Pressed Powder Shadow Palette
2019. június 23.

Megrendeltem, elsősorban azért, mert sok szép színt találtam benne. Jó minőségű, a színek nagyon szépek és jól pigmentáltak. A ColourPop megint jót alkotott.
UPDATE hiába a sok szín, mostanában folyékony szemhéjfestékeket használok, így megválok tőle.

ColourPop Créme Gel Pencil

ColourPop Créme Gel Pencil
2019. június 23.

UPDATE Azóta már rendeltem többet is a Zoella kollekcióból mind a kettőt, az egyik fekete apró ezüst csillámmal a másik árnyalat pedig barna apró arany csillámmal. Visznek mindent. :) Formula és a tartósság is rendben van. Na meg cukibb a csomagolása, mint az eredetinek.
Swerve árnyalat van meg. Először mindenképpen egy feketét szerettem volna kipróbálni. Bevált. Jól lehet vele dolgozni, a nap folyamán,amikor igénybe van véve sem csinál "pandamaci szemet".

KKW Beauty Crème Lipstick

KKW Beauty Crème Lipstick
2019. május 29.

Peach 4 árnyalatot vettem meg, nagyon különleges kis árnyalat. Tetszik a rúzs formulája, szépen fed és egész tartós is. Az összetevő listája szép. A csomagolása letisztult és igényes. Akció keretén belül vettem, hogy megússzam a vámot. Ha lesz egy jó kis akció beszerzek még belőle más árnyalatot is.