CandyAndi

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Trend It Up Vízálló Szemöldökceruza

Trend It Up Vízálló Szemöldökceruza
2019. március 29.

Nagyon szeretem! A színe tökéletesen passzol, és magának a ceruzának is szuper a kialakítása, jól pigmentált, és nagyon könnyű vele dolgozni. Tartósnak is tartós. Ár-érték arányban szerintem kitűnő! Biztosan újraveszem.

Update: lepontozom. Kenődik, maszatolódik, nem is lehet precíz vonalat húzni vele. A Pupa szemöldök pomádéja nekem sokkal jobban bevált.

Lovely Natural Beauty Blusher

Lovely Natural Beauty Blusher
2019. március 27.

Nagyon-nagyon nehezen tudom felvenni a terméket az ecsettel. Szinte semmi nem látszódik, és mikor az arcomra viszem akkor sem látom, hogy ott lenne. Ha akarnék sem tudnék túlzásba esni, mert egyszerűen nem pigmentált. Nagy dörzsölések árán tudok valami színt kicsikarni belőle, de akkor sem vagyok annyira megelégedve vele... nekem nem jött be. Annyi pozitívum, hogy olcsó.

Pupa Eyebrow Definition Cream

Pupa Eyebrow Definition Cream
2019. március 27.

Nekem, a középbarna/szőkített hajamhoz a legvilágosabb szín tűnt a legmegfelelőbbnek. Milyen igazam volt, tökéletes passzol, nagyon természetes a végeredmény. Először megijedtem a kommentektől, miszerint beszárad egy idő után, de írtátok többen is, hogy melegítéssel újra használható állapotba kerül, remélem sikerrel járok én is, ha bekövetkezne ez az eset. :D Mert nem volt olcsó, de úgy tűnik megéri az árát. Eddig a Trend It Up szemöldökceruzáját használtam, szintén az elérhető legvilágosabb árnyalatban, de még így is sötétnek tűnt, nem volt annyira természetes a végeredmény, mint ezzel a Pupa termékkel. Első pomádé állagú sminkcuccom, de szerencsére gyorsan ráéreztem hogyan lehet a legszebben felvinni. Remélem még sokáig fogom tudni használni. :)