CandyCurses

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Head & Shoulders Apple Fresh Sampon

Head & Shoulders Apple Fresh Sampon
2021. március 15.

Nekem régen ez volt az egyetlen sampon - mármint az összes H&S -, ami megszüntette a lentebb is említett hajszagot. Semmi más. Nem vagyok kémikus, nem értek semmit ehhez, de észrevettem, hogy az összetevők közül kikerült a zinc carbonate, amire ha ráguglizok, kiadja, hogy a H&S az egyetlen sampon, amiben van.

És hiányzik belőle, mert azóta egy kalap kaka. Pedig kipróbáltam az összeset. Mióta rajta van ez a matrica, hogy ph balanced meg a többi, azóta olyan, mintha testápolóval mosnék hajat. Büdös és zsíros tőle a fejem.

Alverde Baby Cold Cream

Alverde Baby Cold Cream
2020. június 26.

Ez csodakrém. Bár klasszikus krémként nem használom.

Arclemosónak vettem, mikor olvastam, hogy a koreai bőrápolás első lépése egy olajos tisztítás. Sminklemosásra kiváló.
Egész arcra csak akkor használnám, ha mint ahogy előttem írták, bicikliznék, vagy moszkvai télben kéne sétálgatnom.

Amire kegyetlen jó, az a sebek, száraz foltok eltüntetése. Olyasmi, mint a Bepanthen, csak sokkal jobb. Egyszer tűvel nekiestem az orromon egy pattanásnak, másnapra maradt egy hatalmas barnás-piros folt/heg, ami azt hittem, marad örökre. Két napig (itthon voltam) vastagon bekentem vele az orromat, és se heg, se színelváltozás nem maradt utána.

Most nemrég a "karantén" alatt pedig valami ismeretlen okból kiszáradt a szám széle, de úgy, hogy vérzett, ahogy beszéltem, ettem, és lusta voltam bekenni, nem is múlt el. Aztán ahogy rákentem, megint 2 nap kellett, hogy nyom nélkül elmúljon az egész. Úgyhogy nekem ebből a krémből jelenleg van itthon 3 tubus, szerelmes vagyok belé.

Éjszakára csak vékonyan használom a seben, mert ha olyan helyen van, úgyis a párnán marad a nagyja. Főleg napközben kenem be nagyon vastagon. Nagyon sűrű, így nem csöpög, és nedvesen tartja a sebet, amitől az gyönyörűen begyógyul.

Balea Brown Sugar & Chia Cleansing Balm

Balea Brown Sugar & Chia Cleansing Balm
2020. február 27.

Lusta voltam elmenni a Müllerbe a nagy L'Oreal-os krémes arclemosómért, úgyhogy rövid nézelődés után ezt kaptam le a polcról. Bár nem sminkelek erősen, konkrétan alapozó, korrektor, szemöldökpor és spirál, de ez maradéktalanul levisz mindent.

Az égető, de inkább zsibbasztó érzés nekem is feltűnt; engem ez azért lepett meg, mert rendkívül strapabíró bőröm van, semmi nem szokta zavarni. Zuhany alatt használom, így maradéktalanul és gyorsan le tudom mosni, mielőtt leégne a fejem.

2 ÖSSZETEVŐ

Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott