CandyCurses

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Brown Sugar & Chia Cleansing Balm

Balea Brown Sugar & Chia Cleansing Balm
2020. február 27.

Lusta voltam elmenni a Müllerbe a nagy L'Oreal-os krémes arclemosómért, úgyhogy rövid nézelődés után ezt kaptam le a polcról. Bár nem sminkelek erősen, konkrétan alapozó, korrektor, szemöldökpor és spirál, de ez maradéktalanul levisz mindent.

Az égető, de inkább zsibbasztó érzés nekem is feltűnt; engem ez azért lepett meg, mert rendkívül strapabíró bőröm van, semmi nem szokta zavarni. Zuhany alatt használom, így maradéktalanul és gyorsan le tudom mosni, mielőtt leégne a fejem.

Essence I Love Extreme Crazy Dúsító Szempillaspirál

Essence I Love Extreme Crazy Dúsító Szempillaspirál
2019. július 7.

Olcsó volt és pink, így a sorsa megpecsételődött, az enyém lett. :)
Én nagyon szeretem azokat a spirálokat, amik sok cuccot visznek fel, mert nagyon béna vagyok, és egy pillasort 5 percig kenegetek, míg elérem, hogy úgy nézzen ki, ahogy akarom. Ami sok festéket visz fel, ott a festék nem olyan száraz, hogy egy húzásod van, és kész a száraz pókláb.

The Ordinary Marine Hyaluronics

The Ordinary Marine Hyaluronics
2019. július 7.

A rutinomból ez az, aminél nem érzem, hogy kap valamit a bőröm. Az összes többi szérum után érzem, hogy ez most plusz, ettől selymesebb, de ez az, ami kilóg. Nem hiszem, hogy újraveszem, a rutinom helyett inkább szövetmaszkok alá használom el.

2 ÖSSZETEVŐ

Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott