CandyCurses

2000 pont

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

2000 pont

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence The Gel Nail Polish Fedőlakk

Essence The Gel Nail Polish Fedőlakk
2019. március 25.

Ami miatt jó, amiatt rossz. Nekem egy hétig csodaszép fényes, kopásmentes körmöket csinál.

Viszont elég hamar beszárad. Ha két naponta kellene használni, lehet el tudna fogyni, de még nem volt olyan, hogy a felét elhasználtam volna az üvegnek.

Mikor megveszem, frissen bontva szinte víz állagú, könnyen eloszlik. De minden egyes használattal sűrűbb lesz, a végén ragasztó állagú, és magasra kell kihúzni az üvegből, mert egy kis vékony pókhálószerű szál mindig lóg az ecset végén. Ilyenkor van az, hogy nehéz eloszlatni, vastagabb lesz a réteg, és a zuhany alatt simán egyben le tudom húzni a körmömről a lakkot.

Jobb lenne, ha kevesebb mennyiséget árulnának olcsóbban. Így az üveg egynegyedét használom el folyamat, és veszem az újat.

Magister Products Saganoi Bambuszerdő Créme Frappé

Magister Products Saganoi Bambuszerdő Créme Frappé
2019. március 20.

Nem vagyok a natúrcuccok híve, de ez nagyon bejövős. A szokásos Ordinary rutinom felé teszem, és nem lesz zsíros a bőröm, ami nálam nagy szám, mert ha nincs rajtam smink, amit mattíthatok, mindig befénylik a bőröm. Kevés elég belőle, könnyen eloszlik, könnyen beszívódik.

Az illata és az összetevői nekem tetszenek.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2019. március 18.

A fedése nekem tetszik, a színe is, nem ül meg, nem mászik el. De a csomagolás nem a kedvencem. Kinyomom, a kis szivacs beszívja, betapicskolom a szemem, majd másnap újra. Ez valahogy nekem kicsit "koszos".

2 ÖSSZETEVŐ

Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott