caniko14

Regisztráció dátuma: 2020. január 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. január 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

La Roche Posay Hyalu B5 Ampullák

La Roche Posay Hyalu B5 Ampullák
2021. április 15.

Kezdő arcápolóknak nem ajánlatos, illetve az ampullás kiszerelés sem a leghatékonyabb, főképp azoknak akik nem tudnak ampullát kinyitni, ugyanis könnyen megvághatjuk magunkat vele.
Ami az állagát illeti nagyon sűrű, így szintén nem a legszerencsésebb megoldás a kiszerelése, mivel kínszenvedés kivarázsolni a tartalmát a kis üvegcsének. Rettenetesen ragadós, olyannyira, hogy használat után azonnal kezet kell mosni, mivel bármihez hozzáérnék csak ragadna. Felkenve az arcbőrön is marad a ragacsos érzet és úgy fénylik tőle a bőröm, mint a diszkógömb. Ezt a terméket sajnos nem tudom hova tenni.

Balea Schönheitsgeheimnisse Goldene Milch Sampon

Balea Schönheitsgeheimnisse Goldene Milch Sampon
2021. március 29.

Hatalmas pozitív csalódás!
Elkeseredésem vettem le ezt a sampont a drogéria polcáról, ugyanis az utóbbi időben rohamosan kezdett romlani a szőkített hajam állapota, durván száraz volt és valahogy semmi sem hatott rá, inkább csak rosszabbodott bármit is kentem rá.
De lám gondoltam kipróbálom. Hát azt kell, hogy mondjam, hogy sok agyonhypeolt, drága terméket lekörözött! Nagyon finom az illata, mézesen-édes, ami még másnap is diszkréten érezhető, és gyönyörű puha, fényes lett tőle a hajam. Nagyon jól habzik az állaga könnyedebb és átlátszó, így nem nehezíti el a hajat. Szóval számomra toplistás.

Kevin Murphy Shimmer.Me Blonde

Kevin Murphy Shimmer.Me Blonde
2021. március 17.

Nekem az illata sajnos nem jön be, locsolókölnire emlékeztet, szerencsére használat után gyorsan elillan, kb. 1-2 óráig maradt meg az illata. Első használatnál egy picit túl sokat fújtam és a hajtőre is ment, így eléggé bezsírosította, amit gyorsan tudtam orvosolni egy kis szárazsamponnal. Az illattól eltekintve, viszont gyönyörű fényt és csillogást adott a hajamnak. Ami számomra bevált, hogy miután ráfújtam a sprayt már nem fésülőm meg újra a hajam, így szépen úgymond "ráhullik/ráfekszik" a hajra a csillám/fény.

1 ÖSSZETEVŐ