cappuccino

Regisztráció dátuma: 2011. április 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. április 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Aromaco Szilárd Dezodor

Lush Aromaco Szilárd Dezodor
2019. június 24.

UPDATE: abba kellett hagynom, mert egy idő után szinte fájdalmas volt a felkenése, a közepe felé haladva ugyanis megjelennek benne ilyen kis szemcsék. Nem bőrradír ez, kérem. A másik: bebüdösödtek tőle a pólóim hónalj tájékon és alig hozza ki belőlük a mosás. Sajnos visszatértem az alumíniumos izzadásgátlóhoz, mert egyszerűen nem találok jó alternatívát a hétköznapokhoz.

Még csak egy hete használom, és tovább akartam várni a véleményem megosztásával, de nem tudom megállni, hogy elmondjam, mennyire elégedett vagyok. :)

Régóta szerettem volna lecserélni az alumíniumos izzadásgátlómat, mert tudom, hogy nagyon káros, de sajnos eddig nem találtam olyan alternatívát, aminek köszönheőten nap végére nincs izzadságszaga a hónaljamnak.

Az Aromaco ezt a probllémát megoldani látszik, egész nap kitart a firssesség és az izzadásgszag-mentesség. Az illata engem nem zavar, hál' istennek nem olyan erős. Egy hét alatt mindennapos használat mellett nem okozott irritációt a hónaljamon; nagyon remélem, hogy nem is fog.

Himalaya Herbals Complete Care Teljes Körű Védelmet Biztosító Gyógynövényes Fogkrém

2019. június 24.

Nagyon szeretem az ízét. Üdítően hatnak rám, hogy nem mentolos.

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2019. június 24.

A fehérítés talán túlzás, de azt észrevettem, hogy segít megelőzni a fogak elszíneződését. Fogkőleszedés és polírozás után mindig egy kicsit fehérebbek a fogaim és azt tapasztaltam, hogy ez a fogkrém segít szinten tartani a fehérebb színt.
Én alapvetően nem hiszek a fluoridmentességben, úgyhogy fogmosás után használok fluoridos szájvizet, biztos ami biztos.

2 MÁRKA