captainbarbie

Regisztráció dátuma: 2019. december 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. december 5.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

e.l.f. 16HR Camo Concealer Korrektor

e.l.f. 16HR Camo Concealer Korrektor
2020. augusztus 26.

Meg mindig keresem a tökéletes korrektort, ez nem az. Nagyon sűrű, nagyon nehéz szépen eldolgozni, nekem abszolút nem olvad bele az osszkepbe akarmivel használom. Iszonyúan sötétedik, alapból világosabb, mint az alapozóm, de felkenve kb 10-15 perc után sötétebb lett... Szerintem drogerias szinten is van ennél sokkal jobb és könnyebben használható.

Glossier Cloud Paint

Glossier Cloud Paint
2020. július 12.

Basszus én nem gondoltam, hogy fogok szeretni bármilyen pirosítót. Nemrég szereztem egy Fenty cream blusht és ezt a cloud paintet, és mindkettőt imádom.
Annyira könnyű használni, észrevétlen, tartós, gyönyörű a színe. Nagyon kevés elég belőle, szivaccsal szuper egyszerű felvinni és tényleg nagyon szépen mutat, pedig én sosem bírtam elviselni magamon a pirositokat.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2020. július 1.

Maga a krém szuper, szépen fed, de könnyű érzésű, a szín tökéletes (nekem), viszont az applikator nekem annyira lehúzza, hogy ha elfogy inkább keresek egy másikat. Alapvetően nem szokott érdekelni, de itt nagyon zavaró számomra a szivacsos vég, nem látom mennyi jön ki belőle, meddig kéne meg csavarni, és az egésznek van egy fura maszatoló jellege.