Caraa1

Regisztráció dátuma: 2013. április 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

dr. Organic Pórustisztító Arcpakolás Aktív Szénnel

dr. Organic Pórustisztító Arcpakolás Aktív Szénnel
2018. augusztus 4.
(!)

Az utóbbi 2,5 évben tudatosan kerülök minden olyan terméket, amiben alkohol van, mert nem tesz jót a bőrnek, és sajnos ez a termék sem vált be. Azt gondoltam az első összetevője „kompenzálja” az alkoholt, (illetve annak azonnal tapasztalható hatásait), de ugyanazt éreztem, mint régen a sokkal olcsóbb pakolásoknál. Már természetellenesen tisztának éreztem tőle a bőröm, kipirosodott és feszült. Érzékeny bőrűeknek nem tudom ajánlani semmiképp.

dr. Organic Extra Fehérítő Fogkrém Aktív Szénnel

dr. Organic Extra Fehérítő Fogkrém Aktív Szénnel
2018. augusztus 4.
(!)

Nagyon mentolos fogkrém, amikor először használtam, azt hittem nem fogom tudni használni, de a következő alkalomra már meg is szoktam. Sokkal tisztábbnak érzem a fogaimat fogmosás után, tovább is érzem a hatását, mint más fogkrémeknél. Nekem is fehérített a fogaimon, már pár nap után láttam a hatását.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. május 25.

Na, végre én is lecsaptam rá, a legvilágosabb árnyalatban. A kommentek miatt eléggé nagy elvárásaim voltak, és emiatt kicsit csalódott vagyok. Sajnos nekem a legvilágosabb is sötét, mert nagyon oxidálódik. Amúgy az állagát, illatát nagyon szeretem:) Viszonylag tartósnak is mondanám, csak az esetemben a száraz részeket csúnyán kiemeli, és ahogy telik az idő, még jobban.
Átgondolnám az újravételt.